Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2321
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Problemy Johnego Radyjko

Czwartek, 12 stycznia 2017, 13:44
Aktualizacja: 13:48
Autor: red
Wałbrzych: Problemy Johnego Radyjko
Mieszkańcy i staly bywalcy rynku znaja doskonale Johnego Radyjko, który jest tu codziennie
Fot. PAW
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia doszło do pożaru mieszkania przy ulicy Mickiewicza 20. Lokal dośc mocno ucierpiał,a lokator wylądował w noclegowni.

Zdarzenie, o jakich media w kraju informują niemal codziennie. Jednak to wałbrzyskie jest szczególne, bo dotyczy legendarnego Johnego Radyjko, którego niemal codziennie można spotkać w wałbrzyskim rynku lub w okolicy.

Po pożarze, Pan Bogdan (Johny Radyjko) mieszkał w spalonym mieszkaniu, jednak okazało się, że nie nadaje się ono do dalszej eksploatacji. Dlatego mężczyzna, który w Wałbrzychu jest powszechnie znany, trafił do jednej z noclegowni. W sprawie Johnego Radyjko interweniował m.in. radny Piotr Kwiatkowski, który poinformował, że spalony lokal wymaga gruntownego remontu, a Pana Bogdana nie stać na przeprowadzenie tak szerokiego zakresu prac. Radny informuje ponadto, że pomoc dla Johnego Radyjko będzie zapewne konieczna. Kiedy mężczyzna otrzyma mieszkanie socjalne, z pewnością przydadzą się meble, czy sprzęty RTV. W mediach społecznościowych już pojawiły się informacje o tragedii, jaka dotknęła Pana Bogdana, i wałbrzyszanie nie pozostają bierni i już organizują pomoc. Nie chodzi o pieniądze, ale o materiały budowlane, środki czystości.

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group