Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 2280
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Prokuratorzy doradzą

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Czwartek, 18 lutego 2010, 12:49
Aktualizacja: 12:51
Autor: PAW
Od 22 do 28 lutego obchodzony będzie po raz kolejny Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. Osoby pokrzywdzone i ofiary przestępstw będą mogły uzyskać bezpłatne informacje z zakresu prawa.

Celem tej akcji jest udzielanie niezbędnych informacji osobom pokrzywdzonym w zakresie przysługujących im uprawnień jako ofiarom przestępstw.

W ramach akcji prokuratorzy udzielać będą w tych dniach zainteresowanym osobom nieodpłatnej pomocy prawnej we wskazanym zakresie, w siedzibach jednostek, w godzinach od 8.00 do 15.00.

Po taką pomoc prawną można zgłosić się w: Prokuraturze Okręgowej w Świdnicy przy ul. Okulickiego 2-4, w Prokuraturze Rejonowej w Bystrzycy Kłodzkiej przy ul. Sempołowskiej 4, w Prokuraturze Rejonowej w Dzierżoniowie przy ul. Rolnej 1, w Prokuraturze Rejonowej w Kłodzku przy ul. Bolesława Chrobrego 20, w Prokuraturze Rejonowej w Świdnicy przy ul. Zamkowej 2, w Prokuraturze Rejonowej w Wałbrzychu przy Pl. Magistrackim 7 i w Prokuraturze Rejonowej w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Niepodległości 2.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group