Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 5042
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Prywatny pokaz

Piątek, 29 stycznia 2021, 6:40
Autor: red
Wałbrzych: Prywatny pokaz
Fot. archiwum
WOŚP – licytacja prywatnego pokazu filmowego w Kinie Apollo.

Dolnośląskie Centrum Filmowe po raz kolejny zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku można wylicytować prywatny pokaz filmowy w Kinie Apollo. Osoba, która wylicytuje najwyższą kwotę, będzie miała całą salę kinową tylko do swojej dyspozycji i sama wybierze film, jaki chce zobaczyć na ekranie. Pieniądze zebrane podczas licytacji trafią na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku podczas 29. finału gra dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

- Nasi widzowie już licytują w Internecie i cieszymy się, że dzięki tej aukcji będziemy mogli, jak co roku, zasilić konto WOŚP. Tymczasem osoba, która zdecyduje się przekazać na ten cel najwyższą kwotę, będzie mogła wybrać film i zaprosić na niego znajomych. My zadbamy o atmosferę i jeżeli pokaz będzie wymagał licencji, skontaktujemy się z dystrybutorem. Można też przynieść własny film, a wiemy, że wśród naszych widzów jest wielu twórców, zarówno amatorów jak i zawodowców. Mogą być to też rodzinne nagrania czy film z własnego archiwum. O formule pokazu i zaproszonych gościach zadecyduje zwycięzca licytacji – mówi Jarosław Perduta, dyrektor Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Prywatny pokaz w kinie Apollo będzie można zorganizować do końca 2021, ale dopiero po otwarciu kin dla widzów. Licytacja zakończy się 31 stycznia o godz. 21:20. Szczegóły na stronie Kina Apollo i na stronie aukcji.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w tym roku po raz 29., a jej finał pod hasłem „Finał z głową” odbędzie się 31 stycznia. Do tej pory, w ciągu 28. finałów, WOŚP zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny ponad 1,3 miliarda złotych i kupiła ponad 65 tys. 200 urządzeń.

Twoja reakcja na artykuł?

8
67%
Cieszy
4
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group