Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 4328
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przed nami Puchar i Mistrzostwa Polski Enduro

Piątek, 19 maja 2017, 10:48
Autor: PAW
Wałbrzych: Przed nami Puchar i Mistrzostwa Polski Enduro
Fot. organizatorzy
W dniach 20–21.05.2017 po raz kolejny w Wałbrzychu odbędzie się Puchar i Mistrzostwa Polski Enduro, rozegrany na wzór brytyjskiego EnduroSprintu, na wyjątkowo urozmaiconym terenie poprzemysłowej hałdy kopalnianej „Wiesław” u podnóża góry Chełmiec.

W zawodach mogą wystartować zawodnicy z licencją A, B, C lub bez licencji w klasie AMATOR. Przygotowane trasy nie przebiegają po drogach publicznych w związku z czym można startować na motocyklach i quadach typu cross – bez homologacji, rejestracji i ubezpieczenia. Teren na którym zostanie rozegrana runda enduro, ma unikatowe na skalę światową ukształtowanie oraz wyjątkową historię. Hałdy, to również historia związana ze sportem samochodowym, to tutaj sprzed kilku lat organizowane były Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych. Organizatorem I i II rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Rajdach Enduro jest Wałbrzyskie Stowarzyszenie Motocyklowe „Chełmiec”.

Nie ma drugich motocyklowych zawodów w naszym regionie organizowanych na tak dużą skalę. Zapraszamy wszystkich kibiców, sympatyków sportów motorowych i rajdów! Gwarantowane widowiskowe, ekstremalne i niespotykane nigdzie indziej trasy oraz niesamowite wrażenia!

Szczegółowe informacje na stronie: www.motohalda.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group