Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 4264
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Przed nami sesja rady powiatu

Wtorek, 28 lutego 2017, 6:46
Autor: red
powiat wałbrzyski: Przed nami sesja rady powiatu
Fot. red
Sesja Rady Powiatu Wałbrzyskiego odbędzie się w czwartek 2 marca o godz. 9.00 w budynku Starostwa Powiatowego
w Wałbrzychu przy al. Wyzwolenia 24.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji.

2. Przyjęcie porządku obrad Sesji.

3. Przyjęcie protokołu z XXIV Sesji Rady Powiatu.

4. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady i działalności Zarządu pomiędzy Sesjami.

5. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie projektu dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego oraz ustalenia sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych.

6. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zmiany uchwały Nr XXIV/10/2017 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 20 stycznia 2017 roku w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości ich pobrania i wykorzystania.

7. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zmiany uchwały Nr XXIII/74/2016 Rady Powiatu Wałbrzyskiego z dnia 16 grudnia 2016 roku w sprawie udzielania dotacji celowej na rok 2017 Powiatowemu Zrzeszeniu „Ludowe Zespoły Sportowe Ziemi Wałbrzyskiej”.

8. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie zaliczkowego uruchomienia środków finansowych z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2017 roku.

9. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie powierzenia zadania publicznego z zakresu pomocy społecznej Miastu Wałbrzych.

10. Rozpatrzenie i podjęcie uchwały Rady Powiatu Wałbrzyskiego w sprawie wspólnej realizacji i finansowania z Gminą Walim budowy chodników przy drodze powiatowej nr 3375D – ul. Długa w Walimiu i drodze powiatowej nr 2882 D – ul. Sienkiewicza w Dziećmorowicach.

11. Informacja Zarządu Powiatu dotycząca efektów współpracy Powiatu Wałbrzyskiego ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania „Kwiat Lnu” oraz „Lokalna Organizacja Turystyczna”.

12. Sprawozdanie Starosty Wałbrzyskiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego za 2016 rok.

13. Interpelacje i zapytania radnych.

14. Wnioski i oświadczenia radnych.

15. Zakończenie obrad Sesji Rady Powiatu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group