Sobota, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 2636
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przed policjantami usiłowała ukryć się w tapczanie

Czwartek, 5 lutego 2015, 6:30
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 lutego 2015, 18:27
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Przed policjantami usiłowała ukryć się w tapczanie
Fot. red.
Policjanci z Boguszowa Gorc zatrzymali 29–letnią kobietę, która podejrzewana była o włamania do piwnicy i pomieszczeń strychowych na terenie Mieroszowa. Przed policjantami usiłowała ukryć się w tapczanie, twierdząc, że zawsze tak sypia.

W nocy z 16 na 17 stycznia na terenie Mieroszowa złodziej włamał się do piwnicy skąd ukradł dwa worki węgla wartości 80 zł. Policjanci pracujący nad sprawą ustalili, że prawdopodobnie ten sam sprawca włamał się w grudniu do pomieszczenia gospodarczego skąd ukradł elektronarzędzia wartości 1500 zł.

Na podstawie zgromadzonych informacji wytypowano sprawcę, a właściwie sprawczynię tych przestępstw. Gdy policjanci zapukali do drzwi 29-letniej mieszkanki Mieroszowa, ta usiłował ukryć się w tapczanie. Zaskoczonym policjantom tłumaczyła, że zawsze tak śpi.
Podejrzenia policjantów okazały się słuszne. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutów kradzieży z włamaniem. O dalszych losach 29-latki zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ŹRÓDŁO: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group