Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2481
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przedsiębiorcy poznali Nowy Portal Informacyjny ZUS

Wtorek, 18 września 2012, 16:40
Aktualizacja: 16:41
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Przedsiębiorcy poznali Nowy Portal Informacyjny ZUS
Fot. użyczone
Ponad 40 przedsiębiorców z terenu Dolnego Śląska zapoznało się z nowoczesnym portalem ZUS, dzięki któremu sprawy związane z ubezpieczeniami społecznymi można załatwiać on–line. Ze względu na duże zainteresowanie już dziś zapraszamy na kolejne szkolenie, które odbędzie się w listopadzie br.

W spotkaniu udział wzięli przedsiębiorcy oraz pracownicy małych i średnich przedsiębiorstw oraz biur rachunkowych. Szkolenie, prowadzone przez ekspertów Oddziału ZUS w Wałbrzychu – Jarosława Zająca oraz Agnieszkę Czerwińską z Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji, było poświęcone Platformie Usług Elektronicznych ZUS, która ruszyła w czerwcu br. Najważniejszym elementem PUE jest Nowy Portal Informacyjny i będący jego częścią moduł ePłatnik, za pomocą którego przedsiębiorcy mogą on-line wypełnić i złożyć dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe.

Szkolenie rozpoczął Jerzy Gajos, dyrektor Oddziału ZUS w Wałbrzychu.
- Cieszę się, że dzięki zmianom w funkcjonowaniu ZUS, mogą państwo nas odwiedzić nie tylko po to, by załatwić bieżące sprawy, ale także poznać Nowy Portal Informacyjny, który ułatwi kontakty z ZUS – mówił do uczestników szkolenia Jerzy Gajos.

Dolnośląscy przedsiębiorcy i pracownicy biur rachunkowych dowiedzieli się jak zarejestrować się na NPI oraz jak korzystać z jego możliwości. Wizyta w Oddziale była także okazją do uzyskania Profilu Zaufanego, czyli bezpłatnego podpisu elektronicznego, który umożliwia kontakt on-line z Zakładem.

Ze względu na duże zainteresowaniem szkoleniem z obsługi PUE, już dziś zapraszamy na jego drugą edycję, która odbędzie się w listopadzie br. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: katarzyna.serdeczna@zus.pl. Informacje pod nr tel. 74 64-97-370.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group