Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 3505
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przestrzegamy przed osobami podszywającymi się pod pracownice ośrodka zdrowia

Środa, 5 kwietnia 2017, 12:38
Aktualizacja: 12:44
Autor: red
Wałbrzych: Przestrzegamy przed osobami podszywającymi się pod pracownice ośrodka zdrowia
Fot. KMP Wałbrzych
Napisała do nas mieszkanka Wałbrzycha, która przestrzega wałbrzyszan przed dwiema kobietami podszywającymi się pod pracownice przychodni zdrowia.

"Zwracam się z prośbą o przekazanie do publicznej informacji o dwóch paniach podających się za przedstawicielki NFZ. W dniu 04.04.2017 mój ojciec (80-letni mężczyzna) wpuścił do mieszkania dwie panie, które pokazały mu jakieś dokumenty, mające potwierdzić, że reprezentują Ośrodek Zdrowia na Piaskowej Górze przy ul. Głównej (Ośrodek Zdrowia nie potwierdził tej wiadomości). Po krótkiej rozmowie (nie byłam przy niej) udało się im przekonać mojego ojca, aby dał im do przeglądnięcia swoje oszczędności, gdyż w obiegu pokazały się fałszywe banknoty, a one są od tego, aby pomagać ludziom. Niemal doszło do oddania w ich ręce wszystkich oszczędności, gdyby nie otwieranie drzwi wejściowych do bloku domofonem. Na dźwięk domofonu panie szybko opuściły mieszkanie.
Na klatce schodowej minęły się z wnukiem starszego Pana. Dlatego mam bardzo gorącą prośbę o zachowaniu szczególnej ostrożności
przez starsze osoby".

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group