Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3292
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Przyjadą najlepsi tancerze

Piątek, 4 czerwca 2021, 6:44
Aktualizacja: 9:06
Autor: JAZ
REGION, Szczawno-Zdrój: Przyjadą najlepsi tancerze
Fot. JAZ
Przed nami Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization w Jazz Dance, Show Dance, Production, Belly Dance Oriental w aż ośmiu kategoriach wiekowych. Zawody odbędą się w Szczawnie–Zdroju w dniach od 10 do 13 czerwca.
- Bardzo się cieszę, że przez okres czterech dni, Szczawno będzie stolicą tańca. Wszystkie hotele są zajęte. To duża promocja miejscowości. Sama impreza jest wkomponowana w obchody Dni Szczawna, więc uczestnicy będą bawić się z nami na ulicach. Będzie również ustawiony telebim, gdzie każdy będzie mógł oglądać na żywo. Wszystkie dekoracje będą odbywały się na zewnątrz. Każdy będzie mógł je zobaczyć na własne oczy – mówi Tomasz Durajczyk, dyrektor MOSiR-u w Szczawnie-Zdroju.

Warto wiedzieć, że w kategorii wiekowej Dzieci Młodsze zawody noszą nazwę DANCE STAR i są eliminacjami do zawodów DANCE STAR IDO. W tej kategorii wiekowej nie zostaną przyznane tytuły mistrzowskie, ale zobaczymy tu uczestników w wieku około 7, 8 lat. Później jeszcze będą zawody w kategoriach dzieci (12 lat), juniorzy młodsi (13-14 lat), juniorzy starsi (15-16 lat), juniorzy (13-16 lat), dorośli (17 lat+), dorośli 2 (31 lat+) oraz seniorki (50 lat+). Zatańczą dla nas soliści, duety oraz grupy.

- Muszę jeszcze powiedzieć, że technicznie, logistycznie musieliśmy poprawić komunikację. Specjalnie zrobiliśmy duży parking dla przyjezdnych przy ulicy Topolowej na terenach ogrodnictwa, sadownictwa. Myślę, że 300, 400 samochodów się tam zmieści – dodaje Tomasz Durajczyk.

Twoja reakcja na artykuł?

3
25%
Cieszy
7
58%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group