Sobota, 10 czerwca
Imieniny: Bogumiła, Małgorzaty
Czytających: 5002
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Przyjazna Faurecia

Wtorek, 22 czerwca 2021, 10:33
Aktualizacja: 13:04
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Przyjazna Faurecia
Fot. Faurecia
Nagrody „Przyjazne Miejsce Pracy" dla zakładów Faurecii.

Dwie fabryki Faurecii – zakład Akustyki w Legnicy oraz Zakład Struktur w Wałbrzychu otrzymały nagrodę „Przyjazne Miejsce Pracy 2021". Jest to wyróżnienie przyznawane przez Manpower światowego lidera rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej. W ramach konkursu „Przyjazne Miejsce Pracy" ocenie podlegają różnorodne aspekty kultury organizacyjnej, szeroko pojęte warunki zatrudnienia, szanse rozwoju, a także poziom bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie.

Aby otrzymać tytuł „Przyjaznego Miejsca Pracy", firma musi zebrać określoną liczbę punktów w kategoriach związanych z różnorodnymi aspektami kultury organizacyjnej. Oceniane są również szeroko pojęte warunki zatrudnienia, szanse rozwoju, a także poziom bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 1500 firm, z czego tylko 37 otrzymało tytuł „Przyjaznego Miejsca Praca". Zakład Faurecii Wałbrzych Frames znalazł się na 2. miejscu wśród 5 organizacji z największą liczbą punktów w Polsce.

Nagroda „Przyjazne Miejsce Pracy 2021" przyznana zakładom w Legnicy i Wałbrzychu to kolejny dowód na to, że w Faurecii najważniejsi są pracownicy. To także uznanie dla konsekwentnie przeprowadzanej kadrowej rewolucji, rozpoczętej w 2019 roku, w ramach której Faurecia stawia na ideę „people first".


- Ta nagroda jest dla nas niezwykle cenna, bo pokazuje, że transformacja naszego zakładu jest doceniana przez naszych pracowników oraz współpracowników. Ostatnie 2 lata to trudny czas dla nas wszystkich, w którym pomimo to poprawiliśmy ofertę skierowaną do naszych pracowników. Dzięki nowemu podejściu w firmie staliśmy się organizacją bardziej elastyczną i sprawną. Teraz szybciej i lepiej możemy reagować na zmienną sytuację rynkową, przy jednoczesnym dbaniu o zadowolenie naszych zespołów – komentuje Marcin Wójcik, Plant Manager Zakładu Faurecia Wałbrzych Frames.
- Nagroda „Przyjazne miejsce pracy" to dla nas wyjątkowe wyróżnienie, zwłaszcza gdy przyznaje się je na podstawie badania zadowolenia własnych pracowników. Faurecia to przede wszystkim ludzie, którzy przyczyniają się do tego, że zakład w Legnicy jest miejscem, w którym dobrze się pracuje i w którym pracownicy mają najlepsze warunki pracy. Nie ma dobrej fabryki bez świetnego zespołu i nie ma trwałego postępu bez stabilności. Dlatego chcemy kontynuować tę drogę z tak pozytywnym i opartym na współpracy nastawieniem – dodaje Jerome Canard, Dyrektor Zakładu Faurecia Legnica 1.

Twoja reakcja na artykuł?

3
6%
Cieszy
32
64%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
2%
Smuci
2
4%
Złości
12
24%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group