Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3712
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przyjdź na dni otwarte

Poniedziałek, 13 czerwca 2016, 11:37
Autor: red
Wałbrzych: Przyjdź na dni otwarte
Fot. organizatorzy
Placówka pobytu dziennego, która zaprasza w dniach 13–17 czerwca na dni otwarte, przeznaczona jest dla osób niepełnosprawnych i mieści się na parterze budynku PSPS 10 przy ulicy Ogrodowej w Wałbrzychu.

Rehabilitują społecznie, zdrowotnie i zawodowo osoby nie tylko niepełnosprawne intelektualnie, ale również te, które uległy wypadkom i terapia zajęciowa może poprawić ich stan zdrowia.

Dni Otwarte to wydarzenie, które ma na celu rozpowszechnić informację o aktualnie przeprowadzanym naborze osób niepełnosprawnych z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności, ale również zapoznać wałbrzyszan z ofertą placówki i zadaniami, jakie na co dzień wykonuje.

Już od kilku miesięcy placówka szukamy osób, które mogły by się u tu rehabilitować. W ostatnim czasie 2 osoby po rehabilitacji odeszły na otwarty rynek pracy, co jest ogromnym sukcesem. Problemem jest brak nowych kandydatów. W lipcu kolejne osoby uzyskają zatrudnienie i jeśli placówka nie znajdzie kandydatów na ich miejsce, będzie zmuszona zamknąć jedną z funkcjonujących tu pracowni.

Dni otwarte odbywają się w dniach13-17 czerwca w godz. 9.00 - 15.00. Może tu przyjść każdy, kto jest zainteresowany rehabilitacją osób niepełnosprawnych. Osoby, które się pojawią, będą uczestniczyć w zajęciach terapeutycznych, jak również każda osoba otrzyma słodki upominek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group