Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3213
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Przyjmują stacjonarnie

Środa, 2 grudnia 2020, 10:19
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Przyjmują stacjonarnie
Fot. Starostwo Powiatowe Wałbrzych
Powiatowa Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna wznawia działalność stacjonarną.

Od 30.11.2020 roku Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna wznawia swoją działalność stacjonarną. Z uwagi na stan epidemii, w pierwszej kolejności będą realizowane zgłoszenia związane z wydawaniem opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju oraz orzeczeń, ważnych dla przyszłości edukacyjnej i dalszych losów dziecka.

Dbając o wspólne bezpieczeństwo zespół pracowników Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przypomina niezbędne i konieczne zasady i procedury pozwalające na zapewnienie możliwie bezpiecznych i higienicznych warunków funkcjonowania Poradni w trybie stacjonarnym w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19:

Przygotowano gabinety diagnostyczne(ozonowanie i dezynfekcja pomieszczeń), wprowadzono zaostrzone zasady kontaktów interpersonalnych w budynku, przyjmowania klientów i obiegu dokumentów.

Rodziców, w celu umówienia się na wizytę do Poradni, uzyskania informacji, porady czy konsultacji, prosi się o kontakty telefoniczne przesłanie listowne/ mailowe lub poprzez ePUAP wypełnionego zgłoszenia oraz niezbędnych dokumentów.

Rekomendujemy, aby umawianie dzieci na badanie do Poradni, jak również wstępne postępowanie diagnostyczne i kwalifikacja do diagnozy odbywały się telefonicznie. Wizyta w Poradni przebiega zgodnie z ustalonymi procedurami, których w celu zapewnienia bezpieczeństwa należy bezwzględnie przestrzegać. Poszerzone omówienie wyników badania, dalsze kroki w celu indywidualnych ustaleń w zależności sprawy i indywidualnych potrzeb dziecka zalecamy, aby również przeprowadzane były drogą telefoniczną po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem Poradni. Oczywiście klienci Poradni również będą przyjmowani w sekretariacie, ale z uwagi na epidemię prosimy o jak najczęstsze korzystanie z form zdalnych:

e-mail: sekretariat@pppp.walbrzych.pl
tel. SEKRETARIAT 74 84 60 563 ,797-984-251
Dyrektor: 518-787-925
Specjaliści PPPP: 518-787-916

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group