Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 2619
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przystanek komunikacji miejskiej na Starym Zdroju w innym miejscu

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 10 lipca 2014, 16:39
Aktualizacja: 23:04
Autor: opr. PAW
Fot. Robert Bajek
Od pewnego czasu wałbrzyszanie, poruszający się komunikacją miejską, korzystają z nowego tymczasowego przystanku na Starym Zdroju, znajdującego się w okolicach Dworca Miasto, który został tu przeniesiony ze względu na prowadzony remont ulicy Armii Krajowej.

Część osób jednak nic nie wiedziała o planowanych przenosinach przystanku.

Oto, co napisał jeden z naszych Czytelników:

„Rozumiem, że zaszła konieczność zmiany lokalizacji przystanku, ale powinno to wcześniej zostać ogłoszone. Ludzie powinni zostać poinformowani, że teraz przystanek na Starym Zdroju będzie znajdował się naprzeciwko Dworca Miasto. Brak takiej informacji spowodował wiele chaosu, a dla starszych ludzie takie zmiany nie są komfortowe.”

Jednocześnie przypominamy, że w okolicach prowadzony jest remont przejazdu kolejowego na ulicy Żeromskiego i w związku z tym zmianom uległa trasa linii nr 8.

Autobusy obsługujące linię nr 8 nie kursują tymczasowo przez ul. Wańkowicza i Żeromskiego.

Na czas remontu autobusy linii 8 kursują objazdem:

w kierunku Szczawna-Zdroju, ulicami: Amii Krajowej – Kolejowa – Wysockiego – Andersa – do Szczawna -Zdroju. Na trasie objazdu wytyczono nowe przystanki: Armii Krajowej – Dworzec Miasto, Kolejowa – Mazowiecka, Andersa – Ludowa, Andersa – Wańkowicza.

w kierunku Piaskowej Góry, ulicami: Andersa – Wysockiego – Chrobrego - do Starego Zdroju. Na trasie objazdu wytyczono nowe przystanki: Andersa – Wańkowicza, Andersa – Ludowa, Chrobrego – Plac Grunwaldzki.

Godziny odjazdów z pozostałych przystanków nie ulegną zmianie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group