Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4194
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przyszły zięć złodziejem...

Niedziela, 20 lutego 2022, 6:35
Autor: red
Wałbrzych: Przyszły zięć złodziejem...
Fot. KMP Wałbrzych
Podczas pobytu w mieszkaniu matki swojej partnerki zabrał drugi komplet kluczy od niego. Wszystko po to aby nie wydało się, że to on dokonał kradzieży. Następnie dostał się do tego samego mieszkania i zabrał z niego wartościowe rzeczy.

Do zdarzenia miało dojść w zeszłym tygodniu w jednym z budynków na Białym Kamieniu. Kiedy właścicielka zorientowała się, że z lokalu zniknęły wiaderka z farbami, wiertarka, kurtki, buty, kosmetyki, środki czystości oraz klucze od dwóch samochodów powiadomiła policjantów pierwszego komisariatu, którzy od razu zajęli się sprawą.

Na pierwszy rzut oka widać było, że do mieszkania musiał wejść ktoś kto dysponował kluczami. Nie było typowych dla włamania zniszczeń w mieniu. Czynności operacyjne przeprowadzone bezpośrednio po zgłoszeniu przez wałbrzyskich funkcjonariuszy wykazały, że kradzież zaplanował 34-letni mężczyzna, który jest partnerem córki pokrzywdzonej.

Policjanci zespołu operacyjno-rozpoznawczego Komisariatu Policji I w Wałbrzychu tego samego dnia - w miniony wtorek wieczorem - zatrzymali mężczyznę przy al. Wyzwolenia w centrum miasta. Wałbrzyszanin przyznał się do popełnionego czynu. Mundurowi odzyskali część utraconego mienia. Teraz przestępca za kratami więzienia może spędzić nawet 10 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

1
6%
Cieszy
7
41%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
6%
Smuci
2
12%
Złości
6
35%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group