Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 3431
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Przywłaszczył samochód

Piątek, 4 grudnia 2020, 13:25
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Przywłaszczył samochód
Fot. KMP Wałbrzych
W naszym mieście oraz całym powiecie przez wałbrzyskich policjantów przeprowadzona została akcja pod kryptonimem „Samochód”.

W działaniach zorganizowanych z 2 na 3 grudnia udział wzięło 47 policjantów pionu kryminalnego, dochodzeniowo-śledczego, ruchu drogowego oraz prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz podległych komisariatów z terenu miasta oraz powiatu wałbrzyskiego. Funkcjonariusze podczas akcji sprawdzili łącznie 125 pojazdów oraz wylegitymowali 165 osób. W tej grupie był poszukiwany w celu osadzenia w zakładzie karnym mężczyzna oraz czterech innych przestępców, w tym 19-latek, który odpowie za przywłaszczenie użyczonego mu wcześniej przez pokrzywdzonego samochodu osobowego.

Młodociany wałbrzyszanin wpadł późnym wieczorem przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu bezpośrednio po zgłoszeniu w ręce policjantów pionu dochodzeniowo-śledczego oraz kryminalnego wałbrzyskiej komendy. Ukryty przez niego samochód osobowy mundurowi odnaleźli natomiast w Jedlinie-Zdroju. Za popełnione przestępstwo przywłaszczenia cudzego mienia podejrzanemu grozi teraz kara do 5 lat więzienia.

Twoja reakcja na artykuł?

6
67%
Cieszy
3
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group