Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 4066
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Walim: PSP z Wałbrzycha triumfuje

Czwartek, 17 kwietnia 2014, 14:43
Aktualizacja: 14:44
Autor: PAW
Walim: PSP z Wałbrzycha triumfuje
Fot. użyczone
PSP z Wałbrzycha wygrywa z OSP Walim w finałowym meczu III turnieju piłki halowej drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Wałbrzyskiego o Puchar Wójta Giny Walim.

Turniej strażaków – piłkarzy amatorów odbył się 12 kwietnia w hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu. W imprezie brały udział piłkarskie drużyny z jednostek OSP z Boguszowa, Grząd, Gorc, Walimia, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu Wałbrzycha oraz Szpitalny Oddział Ratunkowy – Wałbrzych.

W meczu finałowym lepszą okazała się drużyna KM PSP Wałbrzych wygrywając z OSP Walim 6:1.

Kolejne miejsca zajęli: III miejsce SOR Wałbrzych, IV miejsce OSP Grzędy, V miejsce Boguszów, VI miejsce OSP Gorce.
Klasyfikacja turnieju przewidywała również wyłonienie najlepszego bramkarza, którym okazał się Rafał Tyka oraz króla strzelców, którym został Kamil Kmieciak zdobywając aż 16 bramek.

W trakcie turnieju wszyscy zawodnicy mogli korzystać z obfitego bufetu kawowego, a w przerwie posilić się smaczną grochówką przygotowaną przez Panią Stasię Ożóg w Zespole Szkół w Walimiu.

W turnieju od samego początku walimskiej drużynie kibicowali przedstawiciele lokalnych władz OSP. Prezes Gminny OSP Wiesław Malinowski, zastępca prezesa OSP Walim Robert Ciupka, zastępca naczelnika OSP Walim Krzysztof Jagodziński. W imprezie uczestniczył również zastępca komendanta Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu Krzysztof Szyszka, który również wręczał puchary i nagrody drużynom.

Organizatorzy: OSP Walim oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu dziękują wszystkim uczestnikom za sportową atmosferę oraz sponsorom, którzy i w tym roku spisali się na medal. Już dziś zapraszają na kolejną edycję turnieju do Walimia.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group