Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 4193
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Puchar Polski zachodniej oyama karate

Czwartek, 23 października 2014, 15:30
Aktualizacja: 15:39
Autor: PAW
Wałbrzych: Puchar Polski zachodniej oyama karate
Fot. red
18 października w gościnnej hali sportowej jasieńskiego Gimnazjum odbył się Puchar Polski Zachodniej Oyama Karate i Thai – Kick – Boxingu, w którym startował Wałbrzyski Klub Karate Kyokushinkai oraz Strzegomski Klub Karate Kyokushinkai.

Organizatorem zawodów był Lubski Klub Sportowy Karate „Oyama” z sensei Markiem Błaszków i sensei Andrzejem Tomiałowiczem na czele.
Otwarcia zawodów dokonała burmistrz Jasienia Helena Sagasz, której organizatorzy wręczyli specjalną tabliczkę z tytułem „Przyjaciel Roku - Oyama Karate 2014”.
W turnieju wystartowało prawie 100 zawodników i zawodniczek z zachodniej Polski, z takich miast jak Jelenia Góra, Wrocław, Legnica, Strzegom, Wałbrzych, Kamienna Góra, Żagań, Żary, Nowogród Bobrzański, Przylep, Lubsko, Poznań i Jasień oraz z Niemiec (dwa kluby z Cottbus). Startujący reprezentowali takie style jak Oyama Karate, Kyokushinkai Karate, Thai-Kick-Boxing i Muay Thai. Sędzią głównym był shihan Rafał Majda 5 dan (Jelenia Góra). Sędziami maty byli: shihan Eugeniusz Stanisławek 6 dan (Wałbrzych), sensei Andrzej Tomiałowicz 4 dan, sensei Zbigniew Tomiałowicz 3 dan i sensei Daniel Melcarek 3 dan (Strzegom). Walki tai-kick-boxingu na macie sędziował pan Dawid Polok (Żary). Dzieci walczyły oczywiście z bardzo ograniczonym kontaktem a seniorzy w pełnym kontakcie.
Organizatorzy i wszyscy uczestnicy bardzo dziękują za pomoc przy organizacji zawodów burmistrz Jasienia i Lubska oraz pani Bogumile Gudzowskiej dyrektor Gimnazjum w Jasieniu.
Zawodnicy z Wałbrzyskiego Klubu Karate Kyokushinkai zdobyli 3 złote medale, 2 srebne medale oraz 3 brązowe medale. Klub ze Strzegomia zdobył 2 złote medale i 2 brazowe medale.

WYNIKI:

Kat. Młodzik – chłopcy 10-12 lat - 45 kg:

1. Bogacz Rafał Nowogród Bobrzański
2. Bialic Marcel Żagań
3. Kubat Oskar Wałbrzych

Kat. Młodzik – chłopcy 10-12 lat +45 kg:

1. Szczepański Bartosz Przylep
2. Zakrzewski Eryk Żagań
3. Kuźmiczow Norbert Lubsko
3.Janicki Krystian Strzegom

Kat. Junior młodszy – chłopcy 12-14 lat + 50 kg:

1. Pawlak Paweł Poznań
2. Filipkowski Olaf Wałbrzych
3. Jutkiewicz Seweryn Jasień
3.Gruszka Piotr Wrocław

Kat. Junior – chłopcy 14-16 lat - 60 kg:

1. Duch Daniel Strzegom
2. Galuba Damian Jelenia Góra
3. Rapacz Emil Jasień
3.Gałka Krzysztof Wałbrzych

Kat. Junior – chłopcy 14-16 lat - 65 kg:

1. Łaskawiec Robert Jelenia Góra
2. Gościniak Dawid Wałbrzych
3. Eulenfeld Dawid Strzegom

Kat. Junior starszy – dziewczęta 16-18 lat + 60 kg:

1. Mrozik Karolina Strzegom
2. Ludvicek Paulina Żary ŻKSW
3. Czejgis Patrycja Żagań
3.Najdek Sandra Żagań

Kat. Junior starszy – chłopcy 16-18 lat - 60 kg:

1. Krzysztofek Jakub Wałbrzych
2. Jędryczkowski Emil Lubsko
3. Henschel Moritz Cottbus SKC

Kat. Junior starszy – chłopcy 16-18 lat - 70 kg:

1. Górski Julian Wałbrzych
2. Baranowski Jakub Lubsko
3. Zagroba Gracjan Nowogród Bobrzański
3.Sałam Przemek Jelenia Góra

Kat. Junior starszy – Chłopcy 16-18 lat - 80 kg:

1. Serek Adam Jelenia Góra
2. Piasecki Adam Lubsko
3. Fibich Krzysztof Jelenia Góra
3.Krzywda Krystian Strzegom

Kat. Seniorzy - 70 kg:

1. Jędrasik Piotr Wałbrzych
2. Wnuk Marcin Wałbrzych
3. Petrick Kevin Cottbus SKC
3.Malinowski Dawid Jelenia Góra

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group