Zalogowanych: 5

REGION: Pucharowa środa

Czwartek, 31 sierpnia 2023, 8:42
Aktualizacja: 8:52
Wczoraj w naszym okręgu rozgrywane były mecz w ramach 1/16 Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego.

Z ekip z naszego regionu, Szczyt Boguszów podejmował wyżej notowaną Victorię Świebodzice i nie miał nc do powiedzenia w tym meczu. Victoria już do przerwy prowadziła 3 bramkami, a cały mecz zakończył się wynikiem 0-5.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych miał rozegrać mecz wyjazdowy w Tuszynie z miejscową Victorią, ale gospodarze zrezygnowali z przystąpienia do meczu i spotkanie zwerfyikowano jako walkower 0-3 dla Górnika.

W derbach Wałbrzycha A-klasowe Zagłębie nie sprostało wałbrzyskiemu Górnikowi. Biało-niebiescy już do przerwy prowadzili 4-0 i w drugiej połowie kontrolowali wydarzenia na murawie i ostatecznie wygrali ten mecz pewnie 5-1 i awansowali do kolejnej rundy.

Najciekawszy mecz ma za sobą Włókniarz Głuszyca, który w Roztoce w regulaminowym czasie gry zremisował 3-3, ale w serii rzutów karnych minimalnie skuteczniejsi byli gospodarze z Roztoki i to oni awansowali dalej.