Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 4104
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Punkt szczepień gotowy

Wtorek, 13 kwietnia 2021, 9:20
Autor: PAW
Wałbrzych: Punkt szczepień gotowy
Fot. Roman Szełemej/facebook
Punkt szczepień drive–thru przy ul. Armii Krajowej jest już gotowy.

- Jesteśmy gotowi do uruchomienia przy ul. Armii Krajowej punktu szczepień typu drive-thru. Na terenie dawnej zajezdni autobusowej, dzięki pomocy i życzliwości Budimex SA oraz Tauron Dystrybucja przygotowaliśmy infrastrukturę tak, aby każdy mógł zaszczepić się bez konieczności wysiadania z samochodu. Teraz czekamy na decyzję Wojewody, aby rozpocząć tam szczepienia - informuje prezydent Roman Szełemej.

Będzie to miejsce wygodna dla wałbrzyszan, dla pracowników WSSE. Będzie to miejsce szczepień dla kierowców, którzy zechcą skorzystać z tego punktu szczepień. W Starej Kopalni dziennie szczepionych jest do 1500 osób i dzięki napływowi szczepionek powstaje drive-thru.
- Część Polaków nie chce się szczepić i to nie dobra tendencja, ale być może takie miejsce jak to, które stworzyliśmy, zachęci niektórych do tych szczepień. Taki punkt ma sens, bo przyspiesza tempo szczepień, a także jako miejsce, które gwarantuje szczepienia o różnych porach w trakcie doby - kontynuuje prezydent. - W Wałbrzychu przyspieszamy ze szczepieniami i chcemy to tempo jeszcze zwiększyć.

Twoja reakcja na artykuł?

26
81%
Cieszy
2
6%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
0
0%
Złości
2
6%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group