Poniedziałek, 23 listopada
Imieniny: Adeli, Klementyny
Czytających: 2598
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

PWSZ z sukcesami

Wiadomości: Kraj
Czwartek, 25 kwietnia 2013, 6:27
Autor: opr. PAW
Fot. PWSZ Wałbrzych
Wałbrzyska PWSZ odniosła sukcesy na odbywających się w Poznaniu Mistrzostwach Polski w Makijażu Profesjonalnym oraz podczas Mistrzostw Polski Makijażu Nastolatek, które odbyły się we Wrocławiu.

Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym rozegrano podczas Targów BEAUTY VISION na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To jedyne w Polsce mistrzostwa makijażu profesjonalnego, w których zdobyć można tytuł Mistrza Polski. Instruktor kosmetologii Katarzyna Fitrzyk zajęła wysokie 6. miejsce. Mistrzostwa organizowane są przez Ogólnopolską Komisję Fryzjersko-Kosmetyczną Związku Rzemiosła Polskiego i Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą we współpracy ze Szkołą Makijażu, Wizażu & Stylizacji Anity Folaron.

Tymczasem studentka III roku kosmetologii- Malwina Siwiec - zajęła II miejsce w Mistrzostwach Polski Makijażu Nastolatek. Konkurs odbył się 21 kwietnia we Wrocławiu podczas Dni Urody i Spa.

Zadaniem pięciu finalistek wyłonionych wcześniej w drodze eliminacji było wykonanie makijażu charakteryzującego się lekkością i kreatywnością. Wizerunek modelki miał podkreślać jej naturalne atuty i nie mógł zatracać dziewczęcej indywidualności. Pomysłodawczynią Mistrzostw jest Jolanta Wagner, właścicielka i dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej w Warszawie.

www.pwsz.com.pl

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group