Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 4096
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: Quadem po lesie

Sobota, 25 lipca 2020, 9:51
Aktualizacja: Niedziela, 26 lipca 2020, 7:58
Autor: red
REGION, Mieroszów: Quadem po lesie
Fot. pixabay.com
Docierają do nas niepokojące informacje na temat bezprawnego wjeżdżania do lasów w okolicach Sokołowska (ale także na terenie całej gminy Mieroszów) amatorów quadów czy motocyklów.

Tego typu "sport" niestety niesie za sobą wiele negatywnych skutków: niszczone są ścieżki rowerowe, spacerowe czy zwyczajnie otaczająca nas przyroda, narażane są na bezpośrednie zagrożenie osoby korzystające ze spacerów czy ścieżek rowerowych, odstraszane i narażone na niebezpieczeństwo są również zwierzęta.

W związku z powyższym, Gmina Mieroszów zwróciła się z prośbą do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji, Komendanta Policji w Boguszowie-Gorcach, Nadleśnictwa Boguszów-Gorce, Ochotniczych Straży Pożarnych, aby 19 sierpnia zorganizować spotkanie w celu wypracowania najbardziej skutecznych metod walki z tym wandalizmem.
- Bezpieczeństwo naszych mieszkańców, turystów oraz troska o piękno przyrody jest naszym priorytetem, dlatego mówimy stanowcze NIE dla takich "rozrywek" - czytamy na profilu społecznościowym gminy.

Twoja reakcja na artykuł?

9
39%
Cieszy
1
4%
Hahaha
2
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
9%
Złości
9
39%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group