Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 1958
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Radio Eska rozgrzało Dzikowiec

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Poniedziałek, 5 lutego 2018, 15:15
Aktualizacja: 15:22
Autor: red
Fot. organizatorzy
Piątek, sobota i niedziela (02–04.02.2018 r.) upłynęły na Górze Dzikowiec w Boguszowie–Gorcach pod znakiem Eska Winter City. Było mroźno i zimowo, a zarazem gorąco, a to za sprawą konkursów, wspólnej zabawy i najnowszych hitów.

W mroźne piątkowe popołudnie pełną parą ruszyła akcja Eska Winter City na górze Dzikowiec– w dolnej części stoku stanęło zimowe miasteczko z namiotami, DJ-em i strefą chillout. Przedstawiciele radia Eska oraz partnerów akcji (GREY MUSIC CLUB, Wrocław Fashion Outlet, Nordic - Arctic Food i BMW Team Wrocław/Długołęka) przeprowadzili liczne konkursy, w których mógł wziąć udział dosłownie każdy - były bitwy na śnieżki, przeciąganie liny, biegi z utrudnieniami, „gorące krzesła” i wiele innych. Przy oświetlonym stoku zabawa trwała do późnego wieczora. Członkowie ekipy szusowali razem z innymi na stoku, rozdając gadżety i zachęcając do wspólnych zdjęć.

Akcją zorganizowaną na Górze Dzikowiec zakończono tegoroczne Eska Winter City – w poprzednich tygodniach można było bawić się także na stokach w Zieleńcu, Karpaczu i Czarnej Górze.

Całą akcję można było śledzić w internecie oraz w radiu Eska. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć oraz filmików z tego wyjątkowego weekendu!:

https://www.facebook.com/WolodzkoIStajniakZKasiaPawlakWEsceNa1049Fm/

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group