Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3124
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Raport z obwodnicy

Czwartek, 22 kwietnia 2021, 13:20
Autor: red
Wałbrzych: Raport z obwodnicy
Fot. Budimex/Obwodnica Wałbrzych
Za pośrednictwem firmy Budimex, odpowiedzialnej za budowę obwodnicy Wałbrzycha, przedstawiamy krótki raport z aktualnie prowadzonych robót i fotorelację z ich postępu.

Rondo Niepodległości (TESCO):

W okolicy ronda trwają prace brukarskie związane z wykonywaniem chodników. W rejonie estakady przy ul. Wyszyńskiego wykonywany jest najazd na estakadę, a pod nią z kolei trwa profilowanie ziemi pod przyszłe drogi. W przepuście Szczawnika wykonywana jest okładzina kamienna. Na samej estakadzie betonowane są wewnętrzne kapy chodnikowe.

ul. Żeromskiego:

W rejonie ul. Żeromskiego wykonywana jest profilacja drogi pod przyszłe prace bitumiczne. Wczoraj odbyło się również betonowanie drugiego etapu przejścia podziemnego. W dolnej części ul. Żeromskiego prowadzone są prace brukarskie. Natomiast w górnej części tj. okolicach cmentarza, trwa profilowanie gruntu pod stabilizację, a następnie prace bitumiczne.

ul. Chrobrego, ul. Kolejowa:

Wykonywane są wymiany gruntu na łącznicy pod wiaduktem przy ul. Reja. Również wymiana gruntu prowadzona jest na ul. Czerwonego Krzyża. W rejonie ul. Kolejowej prowadzone są prace związane z przezbrojeniem kanalizacji sanitarnej, a także kanalizacji teletechnicznej.

Na wielu odcinkach obwodnicy:

Trwa montaż elementów ekranów akustycznych. Budimex wykonuje także prace zielone, tj. montuje specjalne siatki na skarpach, wykonuje obsiewy pasów rozdziału.

Twoja reakcja na artykuł?

8
89%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group