Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 1609
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

RC: Liderzy I ligi tracą punkty!

Wiadomości: Wałbrzych, Podzamcze
Poniedziałek, 14 grudnia 2009, 11:54
Aktualizacja: 13:31
Autor: ft
Fot. mswiezy
Podczas minionego weekendu liderzy I ligi Ronal Cup stracili punkty. Prowadzący do tej pory w grupie A Biały Kamień w sobotę tylko zremisował z Telefonami u Kaliego 1:1, a dzień później uległ Cersanitowi 3:6. W grupie B Ronal przegrał w meczu na szczycie z Castoramą 2:4.

Biały Kamień w ciągu dwóch dni stracił pierwsze punkty, doznał pierwszej porażki, a dodatkowo został wyprzedzony przez Cersanit i zajmuje obecnie drugą pozycję. Ronal także stracił trzy oczka, ale na szczęście w niedzielnej potyczce wygrał z El-Mix Kombatantów 9:3 i utrzymał przewodnictwo w grupie B.

Piłkarzami kolejek zostali w grupie A: Daniel Krawiec (Real) i Tomasz Strzelec (Grunwald), a w grupie B: Daniel Sandzewicz (Castorama) i Bartłomiej Biel (PG 9). W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzi z 53 bramkami Piotr Kałoń.

I liga - gr. A - VIII kolejka
Wodociągi – Art.Eko 1:8
Wodociągi: T. Kramarczyk 1
Art.Eko: A. Domagała 3, A. Słapek 2, S. Truszczyński 1, M. Ciesielski 1, M. Waśko 1)
Real - Grunwald 3:1
Real: D. Krawiec 2, M. Skoczylas 1
Grundwald: E. Strzelec 1
Szczyt - Piaskowa Góra 3:2
Szczyt: P. Bylicki 1, P. Borzych 1, J. Wiewióra 1
Piaskowa Góra: Ł. Larski 1, K. Świechowski 1
Cersanit - NSK 15:1
Cersanit: P. Kałoń 10, R. Kwiatkowski 2, E. Nowak 2, M. Nadzieja 1
NSK: M. Górecki 1
Biały Kamień - Telefony u Kaliego 1:1
Biały: P. Nyklasz 1
Telefony: D. Link 1
Tech-Dom - PG 7 12:5
Tech-Dom: S. Stanisławski 4, M. Foryś 2, B. Pels 2, T. Sajdłowski 1, R. Pietrzak 1, K. Długosz 1, samobójczy 1
PG 7: M. Krzemiński 3, D. Zasada 1, P. Szpakiewicz 1

I liga – gr. A – IX kolejka
Grunwald – Szczyt 5:4
Grundwald: A. Lorenc 2, M. Fedycki 1, P. Czeleń 1, T. Strzelec 1
Szczyt: P. Borzych 1, D. Senk 1, J. Wiewióra 1, P. Bylicki 1
NKS – Piaskowa Góra 4:5
NSK: M. Górecki 1, A. Kulasik 1, P. Szmidt 1, R. Pawlak 1
Piaskowa: K. Świechowski 1, Ł. Larski 1, M. Janiszewski 3
Cersanit – Biały Kamień 6:3
Cersanit: P. Kałoń 3, M. Miecznikowski 2, E. Nowak 1
Biały: K. Kupniewski 1, P. Dobiega 1, M. Dobiega 1
Telefony u Kaliego – Wodociągi 9:4
Telefony: D. Link 5, M. Kalinowski 4
Wodociągi: A. Cieszkowski 2, Ł. Stąpor 1, T. Słonina 1
Tech-Dom – Art.Eko 2:7
Tech-Dom: B. Pels 1, T. Sajdłowski 1
Art.Eko: A. Domagała 4, A. Słapek 1, A. Muchalski 1, M. Ciesielski 1
Real – PG 7 (przełożony)

Piłkarz kolejki: Daniel Krawiec (Real) / Tomasz Strzelec (Grunwald)
Król strzelców:
53 Piotr Kałoń
27 Przemysław Dobiega
26 Artur Domagała
23 Daniel Link

I liga - gr. B - VIII kolejka
Kombatantów - Czarni 5:4
Kombatantów: Z. Bielak 2, M.. Żabski 1, Piotr Świętanowski 1, P. Gwóźdź 1
Czarni: K. Rutecki 2, P. Motak 1, S. Wierzbowski 1
Jóskowski Boys - Tartak Modrzew 7:9
Jóskowski: J. Grobarczyk 4, Z. Sobolewski 2, P. Sajdak 1
Tartak: J. Waszak 4, H. Abid 3, P. Stelmaszyński 1, M. Uher 1
Torbus Team - Drużyna Rosiaka 5:3
Torbus: M. Marosz 1, K.. Drąg 1, D. Chyliński 1, D. Świdnicki 1, samobójczy 1
Drużyna: M. Sawicki 3
LSO - Beton Kamienna Góra 6:7
LSO: B. Roszak 2, P.. K. Lisowski 2, Chmielewski 1, M. Rybczyński 1
Beton: K. Olszak 3, S. Piwoda 2, J. Kadłucki 2
Castorama - Ronal 4:2
Castorama: D. Dudek 1, D. Sandzewicz 1, Ł. Drąg 1, R. Kubowicz 1
Ronal: D. Chajewski 1, K. Lakus 1
Balmet - PG 9 4:4
Balmet: B. Kulik 2, G. Krzysik 2
PG 9: D. Jesionowski 2, P. Zasada 2

I liga – gr. B – IX kolejka
Tartak Modrzew – Drużyna Rosiaka 3:10
Tartak: J. Waszak 3
Drużyna: M. Oświęcimka 4, K. Michalak 1, M. Kulpa 1, B. Olejnik 2, D. Pala 1, samobójczy 1
Kombatantów – Ronal 3:9
Kombatantów: A. Kołodziejski 1, P. Gwóźdź 1, Z. Bielak 1
Ronal: D. Chajewski 5, A. Borowiak 1, M. Stachowicz 2, M. Dauksza 1
Jóskowski Boys – Castorama 3:6
Jóskowski: P. Sajdak 1, Z. Sobolewski 2
Castorama: R. Dąbrowski 1, D. Sandzewicz 1, R. Kubowicz 3, D. Dudek 1
Balmet – Czarni 15:1
Balmet: E. Chałupka 5, B. Kulik 1, M. Antas 1, R. Koźlak 4, P. Pilarczyk 2, G. Krzysik 1,
Czarni: Pierzchała 1
Beton Kamienna Góra – PG 9 3:5
Beton: R. Węgliński 2, K. Olszak 1
PG 9: P. Zasada 4, M. Bartkowiak 1

Piłkarz kolejki: Daniel Sandzewicz (Castorama) / Bartłomiej Biel (PG 9)
Król strzelców:
26 Daniel Chajewski
23 Robert Koźlak
18 Edward Chałupka
16 Robert Kubowicz, Jarosław Waszak

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group