Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 3881
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rekrutacja do szkoły muzycznej

Wtorek, 16 marca 2021, 6:39
Autor: red
Wałbrzych: Rekrutacja do szkoły muzycznej
Fot. użyczone
Chcesz grać, śpiewać i tańczyć –  przyjdź do nas!!! Zespół Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Wałbrzychu zaprasza kandydatów do klas I

Zespół Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Wałbrzychu prowadzi rekrutację kandydatów do klas pierwszych Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia oraz Szkoły Muzycznej I stopnia, która odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 20 marca o godz. 9:00. Warunkiem przyjęcia jest uzyskanie pozytywnego wyniku z badania przydatności kandydatów. Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony szkoły www.zsm.walbrzych.pl i przesłać na adres mail: sekretariat@zsm.walbrzych.pl  w terminie do 19 marca do godz. 15:00.  

Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki posiada bardzo bogatą tradycję. To już 76 rok działalności dydaktycznej oraz artystycznej szkoły, która jest ściśle związana z  życiem kulturalnym i społecznym miasta i regionu. Jest ona jedyną placówką edukacji artystycznej w mieście funkcjonującą nieprzerwanie od roku 1945. Wykształciła i wychowała wiele pokoleń młodych artystów popularyzujących swymi występami kulturę w kraju i poza jego granicami.

Rodziców, którzy chcą zapewnić dziecku wszechstronny rozwój zachęcamy do współpracy. Szkoła Muzyczna w Wałbrzychu wychodzi zawsze naprzeciw potrzebom każdego wychowanka, kształtuje osobowość poprzez piękne rozwijanie ich talentów. Zarówno grono pedagogiczne jak i inni pracownicy szkoły służą uczniom pomocą, obdarowują ich zrozumieniem i towarzyszą w ich edukacji i artystycznej przygodzie, wspierają dobrą radą, dodają otuchy, zachęcają do pokonywania przeszkód. Nauka odbywa się tu w miłym i przyjaznym otoczeniu. Serdecznie zapraszamy !!!

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

Ogólnokształcąca szkoła muzyczna, różni się od placówek standardowych, tym, że realizowany jest w niej zarówno pion kształcenia ogólnego w zakresie szkoły podstawowej i liceum jak i program przedmiotów typowo muzycznych, obejmujący m.in.: indywidualną naukę gry na instrumencie, kształceniu słuchu, rytmiki, chóru, orkiestry, zespołów kameralnych czy też umiejętności tanecznych. Zajęcia w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej odbywają się od godzin porannych.

Szkoła Muzyczna I i II stopnia

Zadaniem Szkoły Muzycznej I stopnia jest wdrożenie uczniów w nabycie podstawowych umiejętności gry na wybranym instrumencie, a także wiedzy z zakresu teorii muzyki. Zajęcia w Szkole Muzycznej odbywają się w godzinach popołudniowych.
Całościowa edukacja muzyczna zarówno w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej jak i Szkole Muzycznej realizowana jest w dwóch etapach - pierwszego i drugiego stopnia.

Twoja reakcja na artykuł?

11
85%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
15%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group