Czytających: 5280

Wałbrzych, Podzamcze: Rezerwy Juventuru lepsze od Górnika Nowe Miasto

Poniedziałek, 14 września 2009, 10:53
Aktualizacja: 11:06
Piłkarze Juventuru II Wałbrzych odnieśli drugie zwycięstwo w sezonie w piłkarskiej klasie B i objęli prowadzenie w tabeli. Zwycięską bramkę dla Juve zdobył w 50 minucie Daniel Link.

W 50 minucie meczu po dalekim wykopie bramkarza piłka trafiła przed szesnastkę gości. Daniel Link wiedział, co zrobić z futbolówką i ulokował ją w siatce obok bezradnego Bartosza Walusiaka. To wyrównane spotkanie mogło zakończyć się remisem, ale gracze Górnika Nowe Miasto nie potrafili trafić do siatki gospodarzy. Wynik meczu 1:0 dla rezerw Juventuru.

Juventur II Wałbrzych - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1:0 (0:0)
Górnik NM Wałbrzych: Walusiak - Polak, Raciniewski, Sęk, Fołta, Wroczyński (80 Kasperek), Piróg, Sanigórski, Nochciński, Lewandowski (60 Gotfryd), Sokołowski (48 Pietrzak)