• Środa, 11 grudnia 2019
  • Godz. 12:40
  • Imieniny: Damazego, Waldemara
  • Czytających: 2665
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

RKW Wałbrzych pyta o aktywność posłów

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Niedziela, 17 września 2017, 18:20
Aktualizacja: Wtorek, 19 września 2017, 9:44
Autor: red
Fot. red
Stowarzyszenia RKW WAŁBRZYCH kieruje pytania do posłów i senatorów okręgu wyborczego nr 2.

- Chcemy wiedzieć, co i ile przez tę połowę kadencji obecnego Sejmu wnieśli swoją obecnością w Sejmie dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic, czyli okręgu wyborczego nr 2, posłowie i senatorowie - mówi Przewodniczący RKW Wałbrzych Ryszard Jordan.

STOWARZYSZENIE RUCH KONTROLI WYBORÓW - RUCH KONTROLI WŁADZY ODDZIAŁ WAŁBRZYCH w związku z upłynięciem połowy kadencji SEJMU I SENATU prosi Panie i Panów Posłów i Senatorów RP obecnej kadencji o odpowiedź na następujące pytanie:

- JAKIE SKUTECZNE DZIAŁANIA PODJĘLI PAŃSTWO NA RZECZ MIASTA WAŁBRZYCHA I POWIATU WAŁBRZYSKIEGO ORAZ OKRĘGU WYBORCZEGO NR 2 - zgodnie z zadeklarowanymi obietnicami wyborczymi?

Prosimy o szczegółowe przedstawienie i udokumentowanie wykonania przez Państwa obietnic i deklaracji przedwyborczych. Jako organizacja społeczna chcemy mieć podstawę do oceny wpływu państwa działalności na polepszenie życia społecznego i gospodarczego mieszkańców Okręgu Wyborczego Nr 2.

STOWARZYSZENIE RKW-RKW O/ WAŁBRZYCH

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~ola 18-09-2017 6:22
Jedno jest pewne aktywne uczestnictwo posłanek ziemi wałbrzyskiej w różnego rodzajach festynach, dniach pieroga, mleka sera, drożdżówki pączka itp... no i oczywiście dożynki. Co do faktycznej pomocy mieszkańcom nic a później długo długo jeszcze nic. Takie to aktywne osoby się wybiera
~Walb 18-09-2017 10:41
PO ktore przejęło zarzadzanie tym miastem do czego konkretnego doprowadzilo? Przykladow jest bardzo wiele ...dlaczego prokuratura dawala uniewinnienia w różnych sprawach dla ludzi z PO ? Wy pytacie jak panstwo? Byli i są przedstawiciele Platformy w postaci prezydentow!! tego miasta i co zrobili z obwodnicą z mzb z mzk, smiesznymi wodociagami.... przyjdzie czas na rozliczenie prezesow tych spolek skarbu panstwa !!!
~Pos 18-09-2017 11:26
Na te pytania niech odpowie tobie towarzysz schetyna i inni przedstawiciele platformy w tym miescie
~mim 18-09-2017 11:47
Jedyny solidny poseł naszego regionu to tzw."spadochroniarz" P. Michał Dworczyk już rok temu opublikował gazetkę (znalazłem przypadkowo na poczcie głównej) z tego zrobił przez rok kadencji i byłem w pozytywnym szoku,do tej pory nigdy nikt nie przedstawił nic takiego.Szanujmy człowieka bo trafił się nam jak ślepej kurze ziarno,a reszta - no cóż pierogi,zupy,ciasta itp.a zapomniałem bywa tez blokowanie mównicy sejmowej i czarne marsze.Resztę sami sobie dopowiedźcie i głosujcie jak trzeba,może będzie lepiej.
~Niva 18-09-2017 14:49
Do;mim;Twój zachwyt tym posłem,wynika chyba z tego,że przekazał kupę grosza na kościoły;czy aby o to chodziło?Co konkretnie ten biorący ogromne pieniądze ;spadochroniarz; uczynił dla naszego miasta? NIC,jak całe PiS.
~Do "Niva" 18-09-2017 15:48
Akurat faktem jest, że jedyna dwójka aktywnych posłów z regionu to Dworczyk i Zyska. Zamiast pluć jadem warto to zweryfikować np poprzez ich strony internetowe gdzie chwalą się aktywnością. Posłanki z PO - festiwal pieroga, dożynki, szkolny konkurs plastyczny. Wspomnieni Dworczyk i Zyska - trochę poważniejsze tematy, zresztą skutecznie realizowane co widać np po sprawie obwodnicy. Mniej fanatyzmu politycznego, więcej trzezwego spojrzenia na rzeczywistość - to dobre dla każdego! :)
~ks Sowa 18-09-2017 18:13
Przeciez wynajeci przzez ratusz kundelki, wiedza jaka jest prawda, ale nie po to tu sa by prawde pisac, placa im za propagande PO nie za prawde...
~Czajna czał 18-09-2017 18:57
Muszę Was wszystkich przeprosić...głosowałem na PO - nigdy więcej nie popełnię takiego błędu- obiecuje. W rankingu na miernego posła oddaje swój głos na Panią Mrzygłocką.
~Wałbrzyszanin 18-09-2017 21:19
Do Niva Od ilu lat tu w tym miescie mieszaja marni PO a wczesniel sld i co zrobili z tym miastem? Lewe przetargi gdze za prace z panstwowych pieniedzy brali dwa razy tyle jaka byla wartość !przykladow jest mnostwo a teraz sie bardzo boją aby pan Jaki nie przeanalizował tych wielu lat kretactw! Wielu ludzi liczy na to aby przeanalizowal wlasnie walbrzych!!!!!!!
~kibol 19-09-2017 7:19
Poseł nie ma dbać o swoje miasto a tworzyć prawo dla całej społeczności państwa. Tylko trzeba takiego świadomego posła wybrać, a masa społeczna wybiera populistów którzy jedynie naciskają guzik tak jak każe przywódca partii. A do tego wystarczy mniej jak 100 posłów a nie 460 darmozjadów...
~Antonio 30-09-2017 23:46
A co pOslowie zrobili w sprawie MOBRUKu? 0(zero)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group