Piątek, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 2773
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Robert Janowski gościł w Galerii Victoria

Poniedziałek, 8 czerwca 2015, 12:00
Aktualizacja: 13:05
Autor: Katarzyna Szwarc
Wałbrzych: Robert Janowski gościł w Galerii Victoria
Fot. Katarzyna Szwarc
Wczoraj w Galerii Victoria odbył się koncert Roberta Janowskiego oraz zabawa w konwencji popularnego teleturnieju „Jaka to melodia?”.

Robert Janowski największą popularność zyskał dzięki prowadzeniu muzycznego teleturnieju „Jaka to melodia?”. Program istnieje na antenie TVP już od 17 lat i cieszy się niezmienną popularnością. Dodatkowo Robert Janowski wystąpił w kilkudziesięciu musicalach, spektaklach, filmach i serialach. Na swoim koncie ma również siedem płyt oraz cztery tomiki poezji i prozy poetyckiej.

Od godziny 15:00 odbywały się castingi, które miały na celu wyłonić trzy najlepsze dwuosobowe zespoły. Pary te przeszły do wieczornego finału prowadzonego przez gospodarza programu „Jaka to melodia?”, gdzie wspólnie sprawdzały swoją wiedzę z zakresu polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

Jednak wcześniej Robert Janowski wraz ze swoim zespołem przez godzinę bawił wszystkich odwiedzających Galerię Victoria, wykonując przekrój przeróżnych przebojów muzyki popularnej. Frekwencja dopisała, a znany prezenter bardzo szybko złapał dobry kontakt z wałbrzyską publicznością. Poinformował m.in. że jego ojciec pochodził z Wałbrzycha, więc w jego żyłach płynie 50% wałbrzyskiej krwi.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group