Środa, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3555
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ronal Champions League kontynuuje zmagania

Poniedziałek, 22 listopada 2010, 18:06
Aktualizacja: Wtorek, 23 listopada 2010, 9:13
Autor: red
Wałbrzych: Ronal Champions League kontynuuje zmagania
Fot. Iwona Ziółkowska
Wczoraj rozegrane zostały kolejne mecze w ramach Ronal Champions Leauge w piłce nożnej halowej. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

WYNIKI I KOLEJKI SPOTKAŃ RONAL CHAMPIONS LEAGUE:

GRUPA A:
BALMET – TRANS TATRA 2:3 (TOMASZ SZYSZKA 1, JAROSŁAW SCHODOWSKI 1 -
KAMIL KMIECIAK 1, TOMASZ MROZOWSKI 1, SEBASTIAN SZKUDLAREK 1)

ART. EKO – POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE 6:3 ( JAN RYTKO 3, ADRIAN MUCHALSKI 2, TOMASZ LEWANDOWSKI 1 - ARTUR DOMAGAŁA 2, DOMINIK RADZIEMSKI 1)

1. ART. EKO 3 PKT 6:3
2. TRANS TATRA 3 PKT 3:2
3. BALMET 0 PKT 2:3
4. POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE 0 PKT 3:6

GRUPA B:

LEWSTAR – ALANEX RUPEX 10:3 ( TOMASZ SOKÓŁ 2, GRZEGORZ BOROWY 2, ROMAN PAWŁOWSKI 1, MACIEJ TURZAŃSKI 1, KRYSTIAN KALINOWSKI 4 - RAFAŁ LIPIŃSKI 1,
DAWID GOŁEK 2)

GRUNWALD - KOJOTY 4:1 (ŁUKASZ PYTLEWSKI 4 - PAWEŁ PŁACHTA 1)

1. LEWSTAR 3PKT 10:3
2. GRUNWALD 3PKT 4:1
3. KOJOTY 0 PKT 1:4
4. ALANEX RUPEX 0 PKT 3:10

GRUPA C:

TESCO – TELEFONY U KALIEGO 5:4 ( DOMINIK GRZESIAK 2, SŁAWOMIR ORZECH 1, GRZEGORZ RUTECKI 2 - RAFAŁ TATUŚKO 1, TADEUSZ CHODACKI 1, DANIEL SYZDEK 1,
DAMIAN GOTÓWKO 1).

NSK – STUDIO REKLAMY LOGO 5:3 (KRZYSZTOF PRZYKUCKI 1, DOMINIK DROŻDŻAK 1
DANIEL KRAWIEC 1, ARTUR BOROWIAK 2 - PAWEŁ ZASADA 2, MATEUSZ KUBOWICZ 1)

1. NSK 3 PKT 5:3
2. TESCO 3 PKT 5:4
3. TELEFONY U KALIEGO 0 PKT 4:5
4. STUDIO REKLAMY LOGO 0 PKT 3:5

GRUPA D:

CASTORAMA – TORBUS TEAM 5:4 ( DANIEL SANDZEWICZ 2, ŁUKASZ DRĄG 2, MARCIN BRZEZIŃSKI 1 - GRZEGORZ JARZĘBOWSKI 3, OKTAWIAN LUCIŃSKI 1)

DIABŁY – ŚRÓDMIEŚCIE 5:5 (MATEUSZ BYLICKI 3, TOMASZ NAŁUKOWY 2 - MARIUSZ FEDYCKI 2, TOMASZ STRZELEC 2, PAWEŁ CZELEŃ 1)

1. CASTORAMA 3 PKT 5:4
2. DIABŁY 1 PKT 5:5
ŚRÓDMIEŚCIE 1 PKT 5:5
4. TORBUS TEAM 0 PKT 4:5

GRUPA E:

EL-MIX KOMBATANTÓW – FAURECIA 4:2 (PAWEŁ ŚWIĘTANOWSKI 2, BARTŁOMIEJ STEC 1, MAREK PARZYCH 1 - SŁAWOMIR RADZIEMSKI 1, MATEUSZ KRAWCZYŃSKI 1)

1. EL-MIX KOMBATANTÓW 3 PKT 4:2
2. FAURECIA 0 PKT 2:4
EWANGIELU II -------------
SPARTAN -------------

GRUPA F:

JÓSKOWSKI BOYS – ALBI CELESTE 3:4 (PAWEŁ MATUSZAK 1, PIOTR BORZYCH 1, PAWEŁ MATUSZAK 1 - RAFAŁ LEWANDOWSKI 1, GRZEGORZ WROCZYŃSKI 1
MICHAŁ FOŁTA 1, BRONISŁAW PELS 1)

1. ALBI CELESTE 3 PKT 4:3
2. JÓSKOWSKI BOYS 0 PKT 3:4
EWANGIELU I ------------
WODOCIĄGI ------------

GRUPA G:

TEAM TATUŚKO – CZARNI 5:1 (MARCIN MORAWSKI 4, MIROSŁAW MARSZAŁEK 1 -
KRZYSZTOF JANIAK 1)

1. TAEM TATUŚKO 3 PKT 5:1
2. CZARNI 0 PKT 1:5
AUCHAN ------------
WAGON SOBIĘCIN ------------

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group