Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 3233
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Różnobarwne ptaki w OSK

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 19 listopada 2017, 10:20
Autor: red
Fot. OSK Podzamcze
W siedzibie Ośrodka Społeczno–Kulturalnego Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Kolorowe ptaki”.

Wydarzenie odbyło się podczas wystawy kanarków i ptaków egzotycznych, która zakończy się 19 listopada. Organizatorami konkursu byli: Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych Oddział w Wałbrzychu, Ośrodek Społeczno-Kulturalny SM „Podzamcze” oraz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu. Do konkursu, który adresowany był do uczniów klas 0 – III, zgłoszono 205 prac plastycznych.

Ponieważ poziom artystyczny zgłoszonych do konkursu prac był wyrównany, sześcioosobowa komisja konkursowa przyznała 39 równorzędnych nagród w czterech kategoriach wiekowych. Nagrody pozakonkursowe otrzymali: Zuzia i Jaś Woźniccy oraz Joanna Zająć.

NAGRODY OTRZYMALI:

Lena Michałowska lat 5, OSK SM „Podzamcze” w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Małgosia Chwałek kl. 0; PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Piotr Buczkowski kl. 0, OSK SM „Podzamcze” w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Aleksandra Arabasz kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
Aurelia Szewczyk kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
Milena Pietrek kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
Maja Maicka kl. I, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
Nadia Langner kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Anita Szczepańska
Roksana Waśk kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Anita Szczepańska
Patrycja Heczko kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magda Michałowska
Oliwia Staruchowicz kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Anita Szczepańska
Sonia Sabełek kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Małgorzata Kołodziejczak
Oliwia Borowik kl. I, OSK SM „Podzamcze” w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Ada Suszczyńska kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Serafinowicz
Hanna Górniak kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Wiktoria Pawełczyk kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Serafinowicz
Sara Mróz kl. I, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magda Michałowska
Aniela Wilk kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Maciej Czarnecki kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Maja Międzybrocka kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Danuta Międzybrocka
Maja Krajewska kl. II, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Ewa Serafinowicz
Maja Bartkowska kl. II, OSK SM „Podzamcze” w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Oliwia Świątek kl. II, OSK SM „Podzamcze” w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Wanda Jonek kl. III, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
Natasha Gugała kl. III, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
Brian Kisiel kl. III, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko
Oskar Kubis kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magda Michałowska
Martyna Bochenek kl. III, PSP nr 21w Wałbrzychu; op. Dorota Grzywacz
Agata Świtoń kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Danuta Międzybrocka
Franciszek Jadczyk kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magdalena Bogacz
Alicja Bartczak kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Maja Poral kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu;op. Danuta Międzybrocka
Amanda Żywicka kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magdalena Bogacz
Barbara Chwałek kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Milena Szymula kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Halina Krajewska
Emilia Frąszczak kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Magda Michałowska
Kacper Kubis kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu,; op. Magda Michałowska
Anna Fikus kl. III, PSP nr 21 w Wałbrzychu; op. Marzena Chwałek
Ewa Goliszewska kl. III, PSP nr 26 w Wałbrzychu; op. Ewa Pietraszko

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group