Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 6780
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ruch wahadłowy do końca kwietnia?

Środa, 22 marca 2023, 8:20
Autor: PAW
Wałbrzych: Ruch wahadłowy do końca kwietnia?
Fot. Wałbrzych Moje Miasto
Prezentujemy raport z postępu prac przy budowie ulicy 1 Maja i Zachodniej. Przy okazji tej budowy przy Zespołe Szkolno–Przedszkolnym nr 1 w Wałbrzychu powstaje parking typu "Kiss&Ride" dla rodziców podwożących swoje pociechy do szkoły.

Prezydent Roman Szełemej przedstawił obecny stan robót przy modernizacji ulicy 1 Maja i ulicy Zachodniej w wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcin.

- Ta budowa trwa już 3 lata i mamy cechy zbliżania się do finiszu - mówi prezydent. - Na wysokości ZSP nr 1, blisko skrzyżowania z ulicą II Armii, trwają prace do przygotowania parking typu "Kiss&Ride. Ta droga jest właściwie budowana na nowo.

Odcinek ulicy Zachodniej, powyżej domu pomocy społecznej, jest już w dużym stopniu zrealizowany. Główny wykonawca, a więc Eurovia, zapewnia, że do końca kwietnia, lub na początku maja, będzie całkowicie przejezdna ulica 1 Maja i istnieje również duża szansa, że zniknie w tym miejscu ruch wahadłowy, co z pewnością najbardziej ucieszyłoby kierowców.

- Postęp prac jest ewidentny, zakończenie prac z nasadzeniami i poprawą estetyki tego miejsca, nastąpi do końca sierpnia - kontynuuje prezydent. Ta budowa trochę umknęła uwadze mieszkańców Wałbrzycha, bo nie każdy jeździ na Sobięcin czy do Boguszowa-Gorc.

Twoja reakcja na artykuł?

25
43%
Cieszy
16
28%
Hahaha
1
2%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
3%
Złości
14
24%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group