Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Czytających: 5607
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ruszają stałe zajęcia

Czwartek, 26 sierpnia 2021, 7:16
Autor: red
Wałbrzych: Ruszają stałe zajęcia
Fot. organizatorzy
Wraz z początkiem roku szkolnego wystartuje Wałbrzyska Szkoła Talentów. To seria zajęć, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie popularnych warsztatów czy kursów. Na miłośników tańca i folkloru czeka Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych.
– Zapraszamy do nas, do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy do Zespołu Pieśni i Tańca “Wałbrzych”. Będziemy uczyć grać na instrumentach, nie zabraknie zajęć tanecznych czy kursów językowych – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Wałbrzyska Szkoła Talentów to także zajęcia plastyczne, warsztaty fotograficzne, teatralne, balet, chór dla seniora czy kuglarstwo.

Zajęcia organizowane są nie tylko dla dzieci. W WOK możesz rozwijać pasje od najmłodszych lat, ale przede wszystkim dobrze się bawić.

Informacje o zapisach i szczegółowy harmonogram zajęć dostępny jest na wok.walbrzych.pl w zakładce Wałbrzyska Szkoła Talentów (dni i godziny mogą ulec zmianie). Zaglądajcie także na stronę Zespołu Pieśni i Tańca “Wałbrzych”. Zajęcia prowadzone będą w obu siedzibach Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury – na terenie Starej Kopalni i na Piaskowej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group