Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2359
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ruszyły spotkania w "Kawiarence Obywatelskiej"

Piątek, 24 lutego 2017, 6:52
Aktualizacja: 9:10
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Ruszyły spotkania w "Kawiarence Obywatelskiej"
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w wałbrzyskim Hotelu Ibis odbyło się spotkanie w ramach "Kawiarenki Obywatelskiej". Hasło spotkania brzmiało: "Komu jeszcze COŚ się chce".

Spotkanie w Hotelu Ibis przeznaczone było dla mieszkańców Sobięcina. Uczestnicy spotkania mówili o sobie, o swojej dzielnicy, występujących tam problemach, ale również o tym co dla niej zrobili, co robią i co chcieliby zrobić w przyszłości, jaki kształt, jaką formę i jaki kierunek rozwoju byłby najlepszy i co miasto może zrobić dla tej konkretnej dzielnicy i jej mieszkańców.

Projekt "Kawiarenki Obywatelskiej" ma na celu poznanie i integrację mieszkańców konkretnych dzielnic, zdiagnozowanie ich problemów, ale również poznanie ich wizji i pomysłów na rozwój danego obszaru, dzielnicy i całego miasta. Ma też zjednoczyć i zmobilizować lokalną społeczność, oraz skupić ją wokół wspólnie wypracowanych idei, które później będzie można realizować.

Wczorajsze spotkanie, zorganizowane przez Biuro ds. Rewitalizacji Miasta prowadziła Karolina Tomza z wałbrzyskiego magistratu. Spotkania w ramach "Kawiarenki Obywatelskiej" będą się odbywały w każdej z dzielnic Wałbrzycha. Informacje na temat spotkań będą publikowane na stornie wałbrzyskiego Urzędu Miasta.

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group