Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2913
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Seans odwołany!

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 5 czerwca 2020, 14:16
Aktualizacja: Sobota, 6 czerwca 2020, 9:18
Autor: red
Fot. WOK Wałbrzych
Nie odbędzie się zaplanowany na dziś seans dla dzieci w Starej Kopalni.

Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe dzisiejsze Kino OPEN AIR i tym samym pokaz bajki Munio zostaje przeniesiony na inny termin. Szczegóły podamy niebawem.

Wszystkie bilety na projekcję bajki Minio zachowują ważność. Widzowie, którzy z różnych względów nie będą mogli uczestniczyć w seansie w nowym terminie, mogą zwrócić zakupione bilety (kontakt: rafal@wok.walbrzych.pl).

Organizatorami kina plenerowego jest miasto Wałbrzych, Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia oraz Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
33%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~;-p 8-06-2020 10:56
Jedno słówko, a robi różnicę - powinno być: "Wszystkie trzy bilety na projekcję bajki Minio zachowują ważność". Na szczęście spadł deszcz, więc można z twarzą uniknąć kompromitacji... Bo jakby to wyglądało, gdyby przed ekranem siedzieli tylko pracownicy Starej i ich rodziny? A to i tak pewnie nie wszyscy... Takie sytuacje pokazują, jak zbędną jest ta instytucja w Wałbrzychu: gdzieś daleko od ludzi, gdzie nikt nie mieszka, nie ma blisko i po drodze, więc mało kto tam zagląda... To będzie prawdopodobnie jednak z pierwszych spektakularnych upadłości, gdy tylko zmieni się w mieści władza - na jakąkolwiek inną. Bo po ciul utrzymywać instytucję kosztowną, a po prostu nie lubianą nikomu nie potrzebną?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group