Sobota, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 4331
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Senior online

Sobota, 5 czerwca 2021, 9:55
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Senior online
Fot. KMP Wałbrzych
Koncepcja „Senior Online” to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa w jednym czasie.

Funkcjonariusze z wałbrzyskiej komendy cykl spotkań rozpoczęli 1 marca. Teraz pora na czwarty już program na żywo, który zaprezentowany zostanie 7 czerwca o godzinie 9:00 na platformie YouTube. Tym razem sierż. Aleksander Karkosz zespołu prewencji kryminalnej wałbrzyskiej komendy omówi zagadnienia związane z cyberprzestępczością.

W dobie pandemii, w związku z tym, iż wciąż jeszcze nie są wskazane spotkania twarzą w twarz, właśnie przez internet chcemy trafić do seniorów i uwrażliwić ich oraz resztę społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Już w poniedziałek wałbrzyski policjant omówi zagadnienia związane z cyberprzestępczością.

Wszyscy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym, otrzymają również informacje do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na naszym terenie, jak również dostaną możliwość zadawać pytania, na które w trakcie spotkania odpowie policjant lub zgromadzeni goście.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w dniu 7 maja 2021 roku od godziny 9.00 w serwisie YouTube na profilu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
2
33%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group