Zalogowanych: 5

Głuszyca: Seniorki UKS Głuszyca słabo, ale lepiej radzą sobie juniorki

Środa, 23 listopada 2011, 15:37
Aktualizacja: 15:39
Po porażce z Olimpią Jawor, seniorki UKS–u Głuszyca w rozgrywkach III ligi siatkówki zajmują 5. miejsce. Lepiej poczynają sobie juniorki z Głuszycy, które zajmują 4. miejsce.

Seniorki UKS-u Głuszyca najpierw pokonały u siebie Koronę Sulików 3-2, by następnie ulec liderującej Olimpii Jawor 0-3.

Mecz z Sulikowem nasze rozpoczęły źle, bo przegrały dwa pierwsze sety. Później UKS zaczął grać zdecydowanie skuteczniej i w kolejnych partiach zdeklasował zespół z Sulikowa.

Spotkanie z liderującą Olimpią Jawor nie miało historii. W każdym secie zdecydowaną przewagę posiadał zespół z Jawora, który pewnie wygrał ten mecz 3-0.

UKS Głuszyca – Korona Sulików 3-2 (19-25, 22-25, 25-15, 25-12, 15-7)

UKS Głuszyca – Olimpia Jawor 0-3 (10-25, 13-25, 17-25)

7. KUS-KUS Sudety Kamienna Góra 1 3:18

Juniorki UKS-u Głuszyca bez większych problemów zwyciężyły w wyjazdowym meczu z Olimpem Oborniki Śląskie. Przewaga naszych dziewcząt w każdym secie nie podlegała dyskusji, stąd pewna wygrana 3-0.

Olimp Oborniki Śląskie – UKS Głuszyca 0-3 (16-25, 12-25, 12-25)