Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 6515
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sesja już w czwartek

Poniedziałek, 25 października 2021, 6:40
Aktualizacja: 8:42
Autor: red
Wałbrzych: Sesja już w czwartek
Fot. red
Przewodnicząca Rady Miejskiej Wałbrzycha Maria Anna Romańska informuje, że 28 października (czwartek) o godz. 9.00 w ratuszu – sala witrażowa odbędzie się XLI sesja Rady Miejskiej Wałbrzycha.

1. Otwarcie obrad.

2. Przyjęcie protokołu z XL sesji Rady Miejskiej Wałbrzycha.

3. Wnioski do porządku obrad.

4. Informacja Prezydenta Miasta o działaniach podjętych i prowadzonych pomiędzy sesjami Rady Miejskiej Wałbrzycha.

5. Apel Rady Miejskiej Wałbrzycha w sprawie trwałej obecności Rzeczypospolitej Polskiej w strukturach Unii Europejskiej.

6. Informacja o przebiegu wykonania budżetu Miasta Wałbrzycha za I półrocze 2021 roku wraz z Informacją o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, w tym o przebiegu realizacji przedsięwzięć, oraz Informacja o przebiegu wykonania planu finansowego instytucji kultury za I półrocze 2021 r., dla których Miasto Wałbrzych jest organem założycielskim.

7. Uchwała Rady Miejskiej Wałbrzycha w sprawie zmiany Uchwały Nr XXIX/304/20 Rady Miejskiej Wałbrzycha z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie przyjęcia Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Wałbrzycha.

8. Uchwała Rady Miejskiej Wałbrzycha w sprawie zmiany Uchwały Nr XXIX/305/20 Rady Miejskiej Wałbrzycha z dnia 22 grudnia 2020 r. Uchwała budżetowa Miasta Wałbrzycha na 2021 rok.

9. Uchwała Rady Miejskiej Wałbrzycha w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości.

10. Uchwała Rady Miejskiej Wałbrzycha zmieniająca uchwałę Nr V/65/2015 Rady Miejskiej Wałbrzycha z dnia 19 marca 2015 r. w sprawie ustalenia cen i opłat za usługi przewozowe świadczone środkami transportu zbiorowego organizowanego przez Gminę Wałbrzych.

11. Uchwała Rady Miejskiej Wałbrzycha w sprawie ustalenia stref płatnego parkowania, ustalenia wysokości stawek za postój pojazdów samochodowych na drogach publicznych w strefach płatnego parkowania, wprowadzenia opłat abonamentowych i zerowej stawki opłaty dla niektórych użytkowników drogi, określenia wysokości opłaty dodatkowej i
ustalenia zasad pobierania tych opłat.

12. Uchwała Rady Miejskiej Wałbrzycha w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia z Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie na współrealizację zadania pn.: „Remont zabudowy regulacyjnej koryta Potoku Poniatówka w m. Wałbrzych”.

13. Uchwała Rady Miejskiej Wałbrzycha w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz wysokości stypendiów sportowych i nagród za osiągnięte wyniki sportowe oraz za prowadzenie szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe.

14. Wnioski oraz oświadczenia Radnych.

15. Informacje i komunikaty Przewodniczącego Rady.

16. Zamknięcie obrad

Twoja reakcja na artykuł?

3
8%
Cieszy
6
17%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
6%
Złości
24
67%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group