Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 2838
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Siatkarski weekend Chełmca

Czwartek, 14 grudnia 2017, 11:10
Aktualizacja: 11:13
Autor: PAW
Wałbrzych: Siatkarski weekend Chełmca
Fot. organizatorzy
Najbliższy weekend to zmagania naszych seniorek i juniorek Chełmca Wałbrzych.

Podopieczne Jacka Kurzawińskiego na wyjeździe walczyć będą z AZS AWF Piko-Sport Wrocław (III liga) oraz przed własną publicznością w Hali Wałbrzyskich Mistrzów podejmą w ostatnim meczu ligi juniorek KKS Ren-But Złotoryja. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 w sobotę 16 grudnia w hali AZS AWF Bud. P-5 ul. Mickiewicza 48 we Wrocławiu.
- Jedziemy podbudowani zwycięstwem z Jelenią Górą z bojowym nastawieniem. Spodziewamy się determinacji wrocławianek w walce o każdy punkt niezależnie od wyniku. Wygrana pozwoli nam wskoczyć na 3 miejsce w tabeli. Zawodniczki dobrze przepracowały cały cykl treningowy, skupiliśmy się podczas zajęć nad korektą własnych błędów, które pojawiają się w grze a nie powinny mieć miejsca. Spodziewam się, że dziewczyny zostawią przysłowiowe serce na boisku w sobotę podobnie jak na kibiców, którzy tradycyjnie jadą aby nas wspierać w ostatnim meczu w 2017 roku w III lidze – mówi Jacek Kurzawiński

Ostatni mecz naszych juniorek, z rozgrywkami żegnać się będą meczem przed własną publicznością a przeciwnikiem będzie KKS Ren But Złotoryja. W I rundzie na wyjeździe nasze juniorki wygrały 3:1, oprócz wspomnianych 3 punktów ze Złotoryją wywalczyliśmy 1 punkt po przegranej 2:3 z UKS Lubań (pierwszy pogromca Impelu Wrocław w sezonie 2017/18). Początek spotkania w niedzielę 17 grudnia o godzinie 12:00 w Hali Wałbrzyskich Mistrzów przy ul. Wysockiego 11a.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group