Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 3241
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Borówno: Skuteczna nocna akcja

Wtorek, 14 maja 2024, 10:28
Aktualizacja: 12:30
Autor: red
REGION, Borówno: Skuteczna nocna akcja
Fot. KMP Wałbrzych
Działania policjantów Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach zapobiegły rozprzestrzenieniu się płomieni w budynku jednorodzinnym w Borównie. Do pożaru doszło dzisiaj po godzinie trzeciej w nocy.

14 maja około godziny 3:20 boguszowscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od dyżurnego swojej jednostki o tym, że z jednego z domków jednorodzinnych w Borównie wydobywają się płomienie. St. sierż Dawid Borówko oraz st. post. Piotr Miłek niezwłocznie udali się na miejsce i - jako że nie było tam jeszcze strażaków - przy użyciu gaśnicy znajdującej się na wyposażeniu służbowego radiowozu, podjęli działania gaśnicze, tak aby nie doprowadzić do rozprzestrzenienia się ognia na cały budynek.

Dzięki podjętej szybkiej interwencji funkcjonariusze ugasili płomienie, a następnie przekazali miejsce zdarzenie przybyłym na miejsce strażakom. Mundurowi ustalili, ze w momencie pożaru w budynku nikogo nie było. Wstępne oględziny wykazały, że do zdarzenia mogło dojść poprzez zwarcie instalacji elektrycznej w kotłowni. Na miejscu policjanci nie stwierdzili działania osób trzecich.

Twoja reakcja na artykuł?

10
77%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
2
15%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group