Kamienna Góra: Skuteczne Zagłębie

Środa, 10 marca 2021, 9:03
Aktualizacja: 9:07
Wicelider jeleniogórskiej klasy B, Amfibolit Leszczyniec podejmował w pojedynku kontrolnym Zagłębie Wałbrzych. Przyjezdni uzyskali trzy trafienia, których autorami byli: Wiktor Smoczyk, Obrocki i Wojciechowski.

Po wyrównanym początku i nieskutecznych akcjach z obu stron, w 27. minucie dobrze spisał się Wiktor Smoczyk, który znalazł sposób na Ciszka. Po tej bramce przyjezdni mocniej przycisnęli, czego efektem była dogodna sytuacja Brońka. W 38. minucie pojedynku na polu karnym Amfibolitu najprzytomniej zachował się Obrycki i zrobiło się 0:2. Dużo lepiej w drugą odsłonę wszedł Amfibolit. Najpierw fatalny kiks popełnił golkiper gości, lecz z prezentu nie skorzystał Waśko. Kolejne 10 minut to trzy okazje bramkowe gospodarzy, których Amfibolit nie wykorzystał. Po chwilowej niemocy Zagłębie wyprowadziło filmowy kontratak, który zatrzymał się na obramowaniu bramki po uderzeniu grającego trenera Wojciechowskiego. W 78. minucie Wojciechowski wepchnął piłkę z bliska do bramki Górnego i ustalił wynik meczu

Amfibolit Leszczyniec - Zagłębie Wałbrzych 0-3 (0-2)

Zagłębie: Kurowski – Gileta, Kostko, Prusinowski, Krut – Obrycki, Broniek, zaw. testowany, Michalak – Wojciechowski, Mlostek/W. Smoczyk, P. Smoczyk.