Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 4913
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: SM Podzamcze reaguje na zastawianie dróg dojazdowych

Wtorek, 18 czerwca 2019, 13:21
Aktualizacja: Środa, 19 czerwca 2019, 7:56
Autor: red
Wałbrzych: SM Podzamcze reaguje na zastawianie dróg dojazdowych
Fot. SM Podzamcze
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Podzamcze” poinformowała, że na odcinku drogi wewnętrznej przy budynkach: od Kasztelańskiej 22 – 34, 48 – 70 do ul. Kasztelańskiej 84, 86 na ciągu pieszo–jezdnym wprowadzone zostało nowe oznakowanie, które ma na celu uporządkowanie spraw związanych z dojazdem i parkowaniem samochodów na w/w odcinku oraz niezastawianiem dróg dojazdowych dla służb ratunkowych – pogotowia ratunkowego i straży pożarnej.

- Zapewnienie dojazdu służbom ratowniczym oraz obsługującym nieruchomości jest konieczne dla bezpieczeństwa użytkowników. W związku z powyższym prosimy o bezwzględne dostosowanie się i parkowanie samochodów zgodnie z obowiązującym oznakowaniem. Niezastosowanie się do powyższych zasad będzie podstawą dla Straży Miejskiej i Policji do zastosowania sankcji przewidzianych prawem - czytamy w komunikacie SM Podzamcze.

Już otrzymaliśmy w tej sparwie kilka telefonów i maili.
- To bardzo dobre rozwiązanie, bo kierowcy robią po prostu co chcć i wcale nie patrzą na oznakowanie. Teraz straż miejska będzie miała na ulicy Kasztelańskiej pole do popisu- napisał pan Wiesław.

Innego zdania jest inny mieszkaniec Podzamcza:
- Wprowadzania nowego oznakowania niewiele poprawi sytuację, a moim zdaniem wprowdazi chaos i nerwy - uważa pan Jarosław.

A co Wy myślicie o nowym oznakowaniu. Prosimy o komentarze.

Twoja reakcja na artykuł?

15
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
15%
Nudzi
1
5%
Smuci
1
5%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group