Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5280
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Śmierć policjanta

Wtorek, 22 czerwca 2021, 9:24
Autor: red
Wałbrzych: Śmierć policjanta
Fot. KMP Wałbrzych
18 czerwca 2021 roku po ciężkiej chorobie zmarł wałbrzyski policjant, sierżant sztabowy Adam Markowski. Miał 40 lat. Osierocił córkę i pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich.

18 czerwca 2021 roku zmarł Policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu sierżant sztabowy Adam Markowski. Miał 40 lat. Adam został przyjęty do służby w styczniu 2008 roku. Na początku związany był z Wydziałem Prewencji wałbrzyskiej komendy. Od lutego 2017 roku rozpoczął służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Adam na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, z dużym poczuciem humoru i życzliwy kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze odpowiadający na prośby o pomoc i wsparcie. Nawet z chorobą, która spadła na niego nagle i niespodziewanie, walczył do ostatniego tchu, dając nam wszystkim nadzieję na szczęśliwe zakończenie. Niestety, przegrał walkę, którą toczył. Osierocił ośmioletnią córeczkę. Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a pracujących z nim kolegów i koleżanki w głębokim żalu. W naszych sercach i pamięci będzie trwał na zawsze.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Nabożeństwo żałobne odbędą się w dniu 25 czerwca 2021 roku o godzinie 13.00 w Kościele PW Świętego Jerzego i Matki Bożej Różańcowej przy ulicy Świętego Jerzego 4 w Wałbrzychu. Ceremonia Pogrzebowa odbędzie się o godzinie 14:00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Piaskowej w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

5
23%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
16
73%
Smuci
0
0%
Złości
1
5%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group