Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3734
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Śmiertelne zderzenie

Piątek, 29 stycznia 2010, 19:21
Aktualizacja: 19:22
Autor: red
Do tragicznego zdarzenia doszło w Jedlinie–Zdroju. 29–letni kierowca samochodu osobowego potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 62–letniego mężczyznę, który w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć.

29-latek potrącił 62-latka, który przechodził na drugą stronę ulicy na oznakowanym przejściu dla pieszych. Poszkodowany doznał obrażeń głowy i zmarł na miejscu. Jak wykazały badania alkomatem, kierowca osobówki był trzeźwy.

To nie jedyny wypadek, do jakiego doszło na drogach powiatu wałbrzyskiego. Jak mówią policjanci, w dużej mierze wpływ na taki stan rzeczy mają bardzo trudne warunki atmosferyczne oraz sami kierowcy, którzy nie zawsze potrafią dostosować się do tych warunków.
W Wałbrzychu 35-latek kierujący samochodem dostawczym w czasie wykonywania manewru cofania potrącił 77-letniego mężczyznę. Poszkodowany doznał złamania nogi i pozostał na leczeniu w szpitalu. Kierowca był trzeźwy.

Policjanci zatrzymali na naszych drogach również sporo kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kółko po wypiciu kilku głębszych.
Przy ulicy Konstytucji 3 Maja funkcjonariusze zatrzymali 40-latka, który miał 2,62 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Natomiast przy ulicy Przeskok w ręce stróżów prawa wpadł 36-latek, który kierował samochodem osobowym, mimo że miał 1,47 promila. Rekordzista został zatrzymany przy ulicy Niepodległości w Wałbrzychu. 44-letni mężczyzna miał 3,23 promila alkoholu. Kierował samochodem osobowym. Nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych i doprowadził do zderzenia z innym pojazdem.

Na ulicy 1 Maja policjanci złapali tymczasem na gorącym uczynku 56-latka, który kierował osobówką mając 2,43 promila alkoholu. Na brak szczęścia może też narzekać 41-latek, którego funkcjonariusze zatrzymali przy ulicy Wyszyńskiego. Mężczyzna miał 1,02 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group