Poniedziałek, 27 marca
Imieniny: Jana, Lidii
Czytających: 3092
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Smutny finał

Piątek, 26 marca 2021, 13:30
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Smutny finał
Fot. OSP Boguszów/facebook
Strażacy z OSP Boguszów mieli bardzo pracowity czwartek. Wyjeżdżali trzykrotnie do akcji. Niestety, w przypadku lokatorów mieszkania przy ulicy Szkolnej w Boguszowie na pomoc było za późno.

Sporą czujnością wykazali się mieszkańcy budynku wielorodzinnego przy ul. Kościuszki w Gorcach, gdzie doszło do rozszczelnienia instalacji gazowej przed budynkiem. Chociaż wyciek gazu był niewielki, w porę zaalarmowano służby.
- Po powrocie do bazy otrzymaliśmy kolejne wezwanie, tym razem na pomoc policji w otwarciu mieszkania przy ul. Szkolnej. Sąsiedzi zaniepokojeni palącym się od kilku dni światłem w lokalu wezwali służby. Niestety na pomoc dla lokatorów mieszkania było za późno. Czynności w tej sprawie prowadzi Policja - relacjonują strażacy z OSP Boguszów.

Trzeci wyjazd tego dnia miał miejsce popołudniu, kiedy druhowie otrzymali wezwanie do pożaru mieszkania przy ul. Wałbrzyskiej w Boguszowie. Po dotarciu na miejsce okazało się, że lokal był silnie zadymiony z powodu złego korzystania z pieca. Było to już drugie takie same zdarzenie w tym lokalu. Czynności w tej sprawie prowadzi Policja.

Twoja reakcja na artykuł?

1
8%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
7
58%
Smuci
0
0%
Złości
4
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group