Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3349
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Solidarni z prezydentem

Czwartek, 23 września 2021, 9:27
Aktualizacja: 9:29
Autor: JAZ
Wałbrzych: Solidarni z prezydentem
Fot. JAZ
Pacjenci, sympatycy i wszyscy którzy chcieli dać wyraz poparcia Romanowi Szełemejowi, zebrali się pod Specjalistycznym Szpitalem imienia doktora Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. W trakcie spotkania zbierane były podpisy na liście poparcia.

Blisko 300 osób zebrało się pod szpitalem, gdzie wyrazili swoje poparcie. Przemawiali byli pacjenci, którzy opowiadając swoje historie chcieli pokazać, że zawdzięczają lekarzowi Szełemejowi życie. Wielu z zebranych miało ze sobą róże, które później zostały zaczepione na płocie szpitala. Spora część z nich miała również kartki z napisem #muremzaRomanem. Podczas wiecu zebrała się również grupka przeciwników Romana Szełemeja, która również skandowała hasła, ale popierające zwolnienie wałbrzyskiego kardiologa.

Roman Szełemej został zwolniony z pracy w szpitalu na podstawie przesłanek, które jednak nie zostały jeszcze potwierdzone w ostatecznym raporcie z kontroli. Obecnie trwa taka kontrola, która ma potwierdzić przyczyny zerwania stosunku pracy. Zwolennicy prezydenta upatrują jednak w działaniach nowej dyrekcji szpitala zachowania politycznego.

Twoja reakcja na artykuł?

17
19%
Cieszy
46
51%
Hahaha
1
1%
Nudzi
3
3%
Smuci
2
2%
Złości
21
23%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (68) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group