Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3284
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Sporo na sumieniu

Wtorek, 9 lipca 2019, 10:41
Aktualizacja: Środa, 10 lipca 2019, 9:09
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Sporo na sumieniu
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci prewencji Komisariatu Policji w Głuszycy w poniedziałek w nocy na ul. Partyzantów w Jedlinie–Zdroju zatrzymali 22–letniego mieszkańca tej miejscowości. Mężczyzna jechał samochodem osobowym bez uprawnień, pomimo orzeczonego sądowego zakazu kierowania pojazdami oraz pod wpływem narkotyków.

Zainteresowanie głuszyckich policjantów po godzinie 2:30 wzbudził młody mężczyzna jadący samochodem osobowym. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że może on nie mieć uprawnień do kierowania pojazdami, a także jechać z narkotykami, bądź pod ich wpływem. Podczas kontroli informacje te potwierdziły się. 22-latek nie posiadał prawa jazy oraz miał aktualny zakaz sądowy wydany na 2 lata - we wrześniu poprzedniego roku.

To nie był koniec kłopotów mieszkańca Jedliny-Zdroju. Policjanci sprawdzili, czy nie jechał on samochodem pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Badanie wykazało w organizmie kontrolowanego mężczyzny środek odurzający w postaci marihuany. 22-latek w trakcie czynności przyznał się do kierowania pojazdem pod jego wpływem. Funkcjonariusze zlecili w szpitalu pobranie od jedlinianina krwi do badań laboratoryjnych.

Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za jazdę bez uprawnień, kierowanie pojazdem pomimo orzeczonego zakazu sądowego oraz, jeżeli wynik badań to potwierdzą, pod wpływem narkotyków. 22-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
50%
Złości
2
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group