Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2955
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Sportowcy siedzą w domach

Wtorek, 21 kwietnia 2020, 8:32
Aktualizacja: 8:49
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Sportowcy siedzą w domach
Fot. użyczone
W błędzie jest każdy ten, kto myśli, że w trakcie pandemii koronawirusa nie można obstawiać u bukmachera. Firmy działające na polskim rynku zakładów wzajemnych stawiają teraz na sporty wirtualne – to ciekawa, choć zdaję sobie sprawę, że nie idealna, alternatywa dla tradycyjnych zakładów, które do tej pory były najpopularniejsze.

Aktualnie wszystkie ligi piłkarskie i inne dyscypliny sportu zostały zawieszone. Wszystko to jest pokłosiem groźnej pandemii koronawirusa, która w wielu krajach Europy zasiała prawdziwe spustoszenie.

Jeszcze parę miesięcy temu nic tego nie zapowiadało, a świat żył swoim życiem. W 2020 roku mieliśmy być świadkami Mistrzostw Europy oraz Igrzysk Olimpijskich - wszystkie te plany trzeba będzie odłożyć przynajmniej o 12 miesięcy, bo właśnie o jeden rok przełożono dwie wspomniane imprezy.

Zatrzymany został również oczywiście sezon klubowy, który właśnie wkroczył w decydującą fazę - na początku kwietnia zapewne znalibyśmy już kilku mistrzów krajowych i bylibyśmy po obejrzeniu pierwszych spotkań w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Tymczasem, wszystkie rozgrywki zostały zatrzymane i nie wiadomo, kiedy będzie można myśleć o ich wznowieniu. W tym momencie słyszymy, że o rychłym powrocie myśli się na najwyższym poziomie w Niemczech i Hiszpanii - mówi się o końcówce maja lub początku czerwca. Z kolei w Belgii zapowiedziano już, że pojawiła się możliwość unieważnienia sezonu 2019/20. Taka możliwość może pojawić się również w Anglii, gdzie sytuacja z dnia na dzień robi się coraz gorsza - to oznaczałoby prawdziwą katastrofę szczególnie dla kibiców Liverpoolu, którzy już byli w ogródku, już witali się z gąską. Niestety, jeśli potwierdzi się najgorszy scenariusz, na 19. tytuł mistrzowski “The Reds” w najlepszym wypadku poczekają jeszcze rok.

Tak naprawdę pandemia koronawirusa sprawi, że piłka nożna już nigdy nie będa taka, jak wcześniej. Przez następnych kilka lat możemy zapomnieć o transferach opiewających na 100 milionów i więcej. Zmienią się również wynagrodzenia piłkarzy, ponieważ upadnie wiele klubów. Prawdziwy kryzys dopiero nadchodzi.

PZBuk kod promocyjny i sporty wirtualne

Ofertę na sporty wirtualne znajdziemy, na stronie PZBuk, ale występuje ona także u innych bukmacherów działających w Polsce. w przypadku tej firmy można skorzystać z darmowego zakładu raz w tygodniu oraz darmowych środków na grę. PZBuk kod promocyjny to MEGABONUSPZB - dzięki niemu można skorzystać z oferty startowej bukmachera. Wpisać go należy w trakcie rejestracji.

Dodatkowo na PZBuk na sporty wirtualne można przeznaczyć również darmowe środki otrzymane w standardowej ofercie powitalnej po rejestracji.

Przed założeniem konta na stronie bukmachera, warto przeczytać poradnik, w którym wyjaśnione są zasady działania bonusów, proces rejestracji oraz to, jak dokonywać wpłat i wypłat na stronie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
100%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group