Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 3782
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Sposoby na wypromowanie Twojej internetowej marki

Wtorek, 12 lutego 2019, 9:14
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 lutego 2019, 9:40
Autor: red
Kraj: Sposoby na wypromowanie Twojej internetowej marki
Fot. użyczone
Odkąd konkurencja między sprzedawcami towarów i usług na dobre przeniosła się do internetu, przedsiębiorstwa działające online prześcigają się w konwencjonalnych oraz mniej konwencjonalnych metodach na zapisanie się w pamięci użytkowników sieci. Jeśli nasz biznes okaże się skuteczny na tym polu, z pewnością uda mu się ściągnąć na stronę wystarczającą ilość potencjalnych nabywców, aby zwiększyć słupki obrotów. Poniżej postaramy się pokazać przykład działającej reklamy.

Po pierwsze, działaj w globalnej pajęczynie

Oczywiście możemy poprzestać na reklamowaniu się w Google – koniec końców zależy nam, żeby ściągnęły do nas rzesze internautów. W tej sferze mamy naturalnie dwa wyjścia. Albo opłacimy kampanię linków sponsorowanych Google Ads i z miejsca staniemy na szczycie rankingu stron, albo zdecydujemy się poczekać nieco dłużej (do kilku miesięcy) na efekty pozycjonowania i SEO, którego rezultaty w szerszej perspektywie pozostają znacznie bardziej opłacalne wedle wskaźnika ROI (zwrotu z inwestycji). Oba procesy mają jednak ten sam cel, ustawienie naszej strony na czele listy wyników w branżowych zapytaniach oraz ściągnięcie rzesz chętnych nabywców.

Jak wspomóc marketing WWW w realu?

Oprócz wysiłków na niwie wirtualnej nie powinniśmy jednak zapominać o reklamie tradycyjnej oraz jej najlepszych obecnie nośnikach. Idealne w społeczeństwie, które coraz bardziej zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności ekologicznej będą na przykład torby bawełniane z nadrukiem. Ta wielorazowa alternatywa dla zakupowych siatek świetnie sprawdzi się jako tło dla naszego logo i sloganu, a im częściej będzie noszona przez właściciela, tym częściej wpadnie w oko ludziom, którzy mogą stać się nabywcami naszych usług – konstatuje specjalista ze sklepu Murrano, gdzie możemy wykorzystać swoje projekty toreb firmowych.

Całość pomysłu jest również o tyle ciekawa, że obecnie każda torba bawełniana z zaprojektowanym przez nas nadrukiem staje się synonimem troski o naturę i planetę, jako pierwotne środowisko życia człowieka. Jednym szeregu stają tu także filozofie zero waste oraz slow life, a także wiele innych myśli cechujących świadomych odbiorców towarów i usług. Oprócz tego, z całą pewnością możemy powiedzieć, że bawełniane torby na zakupy stały się po prostu modnym gadżetem, który chętnie zakładamy nie tylko na zakupy, ale nawet przy wieczorowych wyjściach na miasto. Twoje logo będzie znacznie bardziej widoczne oraz rozpoznawalne, jeśli zdecydujesz się na tego rodzaju strategie, zaś torba z logo stanie się świetną pamiątką zakupów i chwil kojarzących się z dobrym samopoczuciem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group