Czwartek, 9 lipca
Imieniny: Sylwii, Weroniki
Czytających: 2499
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Spotkanie powyborcze KWW Romana Szełemeja

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 26 października 2018, 7:38
Aktualizacja: Sobota, 27 października 2018, 13:09
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
W Klubie Montownia na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbyło się wczoraj spotkanie powyborcze Komitetu Wyborczego Wyborców Romana Szełemeja.

W spotkaniu udział wzięli miejscy i powiatowi radni wspierani przez Romana Szełemeja, przedstawiciele parlamentu, spółek miejskich, instytucji kulturalnych, szkół i uczelni oraz różnego rodzaju środowisk wspierających KWW Romana Szełemeja. Nie zabrakło podziękowań i gratulacji, tradycyjnej lampki szampana i tortu. Roman Szełemej dziękował wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia tak dobrego wyniku w wyborach samorządowych. Słowa uznania skierowane były zarówno do miejskich radnych, jak i do środowisk sportowych, artystycznych, edukacyjnych, do seniorów, do pracowników wałbrzyskiego magistratu, do osób wspierających działania KWW Romana Szełemeja i przede wszystkim do Wałbrzyszan, którzy wzięli udział w wyborach.

- Powiem trochę patetycznie: to jest święto całego Wałbrzycha, bo ten wynik pokazuje, że z grona tych, którzy biorą udział w życiu publicznym - czyli głosują, prawie wszyscy głosowali na ten program, który z radnymi zaprezentowaliśmy. Dziękuję wszystkim Wałbrzyszanom. Część z nich nie głosowała, bo może mieli inne poglądy, ale ja będę się starał, tak jak do tej pory, być prezydentem wszystkich Wałbrzyszan. To jest takie wyświechtane, niestety bardzo często nadużywane określenie. Myślę, że ten wynik pokazuje, że pracą przekonałem Wałbrzyszan, że staram się reprezentować ich aspiracje, ich oczekiwania, realizować ich potrzeby. Wszystkich, niezależnie od tego czy mają takie czy inne poglądy, które jeżeli chodzi o ideologię nie mają w tym przypadku żadnego znaczenia. Dziękując za tak ogromne poparcie jednocześnie mam świadomość, że to ogromne poparcie jest jednocześnie ogromnym zobowiązaniem. Będę starał się je z radnymi udźwignąć - powiedział Roman Szełemej.

Podczas spotkania Prezydent Wałbrzycha mówił również o przyszłorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego:

- To jest ogromne wyzwanie. Nasza demokracja jest, o czym wiemy, prawie każdego dnia się przekonujemy, mocno chwiejna, nieutrwalona, mechanizmy sprawowania władzy są kruche. W moim przekonaniu to że jesteśmy w Unii Europejskiej jest szansą, żeby te chwilowe wahnięcia w rozumieniu prawa, w rozumieniu demokracji korygować. Tak postrzegam, poza oczywiście materialnymi korzyściami, pomocne znaczenie Unii Europejskiej. Ważne jest, żeby do wyborów, które będą za kilka miesięcy, pójść z takim samym zaangażowaniem jak do wyborów na gospodarzy naszych małych ojczyzn. Uważam, że przyszłość Polski jest w Unii Europejskiej. Części elit politycznych Unia Europejska po prostu przeszkadza. Ja należę do tych, którzy wierzą głęboko, że jedyna przyszłość Polski jest w Unii Europejskiej. I będę namawiał wszystkich, żeby poszli na te wybory z jasnym sygnałem: jesteśmy w Unii Europejskiej, wybieramy tych, którzy nie mają żadnych wątpliwości. Zgodziliśmy się na projekt Unii Europejskiej przyjmując obowiązki i korzystając bardzo szeroko z materialnych ale również intelektualnych zdobyczy tego wspaniałego projektu. Trwajmy i rozwijajmy Unię Europejską. Może trzeba ją jeszcze poprawiać, ale nie kwestionując jej zasad.

Twoja reakcja na artykuł?

20
51%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
2
5%
Smuci
0
0%
Złości
16
41%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (55) Dodaj komentarz

~Obserwator_Rzeczywistości 26-10-2018 9:15
Główna bigosiara Wałbrzycha - Mrzygłocka, oczywiście na posterunku. W końcu torcik za darmochę był :)
~Śmieszny szacun dla Żołnieruk 26-10-2018 9:29
No faktycznie Beata Żołnieruk zdobyła aż o 1701 głosów więcej, niż najgorszy polityk Kruczkowski :) no kuźwa sukces przy popieraniu przez Morawieckiego i ministrów. W 2014 roku Beata Żołnieruk zdobyła głosów na prezydenta Wałbrzycha aż 582. Nie wiem czy się śmiać czy płakać z takiego poparcia. Beata Żołnieruk jak zawsze z najniższym poparciem zaszalała, nigdzie coś ludzie jej nie chcą a ona się pcha drzwiami i oknami.
~śmieszny szacun dla Żołnieruk 26-10-2018 9:30
Od Ludwiczuka, Beata Żołnoieruk miała więcej o 922 głosy no kuźwa sukces, gdyby nie poparcie premiera, ministrów :) Beata Żłonierug szacun normalnie zaszalałaś, jestem pod wrażeniem wyników.
~żar miszel żar 26-10-2018 9:34
A Niguz dalej trwa jak piesek Snoopy? Znowu zabraklo kilkadziesiat glosow do radnego, no nic do trzech razy sztuka!! wazelina 24/7
~Sceptykk. 26-10-2018 9:50
Maski opadły. Pan prezydent swoim wystąpieniem w części dotyczącej wyborów do Europarlamentu pokazał że jest aparatczykiem PO już agitujac na rzecz przyszłej kampanii wyborczej. Po co było to ukrywanie przed wyborami samorządowymi?
~ 26-10-2018 10:02
Może teraz pani Żołnieruk zatrudni Kruczkowskiego jako furmana? Będzie jeździł gimbusem po nowiutkich drogach, wyremontowanych przez starostwo, Kwiatkowskiego i Cichurę? A jak konkurencje wytłucze wszystkie szyby, to Ludwiczuk pomoże
~Ungern 26-10-2018 10:09
TE WYBORY TO OSZUSTWO KTÓRE POLEGA NA LICZENIU GŁOSÓW METODA D'HONDTA.Zapewnia ona dyktature 2 dużym partiom.Nikt wiec z poza układu nie ma szans wygrania wyborów. NIE uznaje tego wyniku bo jest on nie demokratyczny i nielegalny. Do zaorania.
~ 26-10-2018 10:16
Unia Europejska to jest zwyczajna dyktatura i twór przestępczy bo rządzą nią samozwanczy komisarze.A to nie ma nic wspólnego z demokracja panie Szelemej. Głosowania w parlamencie UE przeprowadzane są bez dokładnego liczenia głosów i tyle razy aby przegłosować w końcu najbardziej kretynskie pomysły. To jest zwyczajna dyktatura pod płaszczykiem demokracji.
~Jerzy Jacek Pilchowski 26-10-2018 10:44
*.dynamic.chello.pl (89.64.*.*): Pani Beata Żołnieruk pokonała w tych wyborach byłego prezydenta Wałbrzycha i byłego senatora. Obaj byli członkami PO. Wniosek z tego taki, że jej szansa na pokonanie pani Mrzygłockiej i pani Kołacz-Leszczyńskiej rosną
~Jerzy Jacek Pilchowski 26-10-2018 10:46
~Ungern: Dlaczego napisał pan "TE WYBORY TO OSZUSTWO". Obowiązująca obecnie metoda liczenia głosów obowiązuje w Polsce od dawna.
~Dzielnicowy 26-10-2018 10:57
Na układy nie ma rady... czyli Szełemej ma w garści cały Wałbrzych. A Nowak był na tym spotkaniu?
~Polewa z matolka 26-10-2018 11:19
Dzielnicowy: sam widzisz jak Wałbrzych jest opanowany przez ludzi PO.... wszyscy wspierli Romka, nie wiem czy nawet legalnie, bo jak szkoly, uczelnie, spolki miejskie i instytucje kulturalane mogly wspierac legalnie Szlemejea, jednego kandydata w wyborach?? Za czyje pieniaadze wspierali Romana?? Swoje czy nasze?
~Powiat nie dla Szełemeja 26-10-2018 11:43
Powiatu Wałbrzyskiego ......... Romka nie udało się zdobyć :)))))) Na całe szczęście!!!
~ 26-10-2018 11:47
ps. kto zapłacił za wynajęcie sali w Starej KUPAlni? KWW Szełemeja czy UM Wałbrzych?:)
~Jerzy Jacek Pilchowski 26-10-2018 11:51
Z radością patrze na zgromadzonych tam ludzi. Każdy z nich dal po kilka milionów złotych. Dzięki czemu renowacja Wałbrzycha trwać będzie dalej. Oj! chyba coś mi się pokręciło. Chyba powinno być: "Każdy z nich liczy na to, że pieniądze płynąć dalej będą do jego kieszeni.".
~Smiech z Żołnieruk 26-10-2018 11:53
Pilchowski u was porażka w PiSie to zawsze zwycięztwo heheh. Jak na razie niczego nie pokonała. No chyba że to twój bardzo szyderczy ukryty śmiech z Żołnieruk :)
~Polewa z matolka 26-10-2018 12:25
Na jakiej podsatawie prawnej szkoly, uczelnie i spolki miesjkie angazowaly sie w wybory Romana?
~ 26-10-2018 12:57
PiS będzie rządziło w sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Kto teraz da pieniądze Romanowi? Kto teraz będzie całował w du.. PiS by dostać dofinansowanie do inwestycji w Wałbrzychu?😂
~RKW 26-10-2018 12:58
A co z ludźmi nie mieszkającym na terenie Wałbrzycha którzy zdobyli mandat. Czy to nie wada prawna? RKW jeszcze istnieje czy ich już kupili?
~zatroskany leming 26-10-2018 13:01
Gdzie się POchowały POwiatowe .......... Romusia?
~Superbee 26-10-2018 13:01
Mam pytanie. Kto zapłacił za wynajęcie sali w Starej Kopalni? KWW Szełemeja czy UM Wałbrzych?
~Trump 26-10-2018 13:22
~RKW TE pytania kieruj do PiS. Zrobili taką ordynacje żeby ułatwić fałszowanie przez osadzanie swoimi dwóch komisji. Brak rzetelnego szkolenia, ludzie poszli tylko dla kasy, brak ekip zbierających danych z protokołów, brak reakcji na łamanie ordynacji wyborczej przez PO, powierzenie organizacji wyborów dla kacyków samorządowych którzy chcą być dalej kacykami, brak współpracy z innymi komitetami przeciwko PO, brak jakiejkolwiek merytorycznej kampanii wyborczej, wiedzieli że 1 i tak wejdą. Brak protestów wyborczych po wyborach, zostawienie Hermalinskiego i spółki z WSI zwanej PKW. Brak monitoringu w komisjach, itd. Niech nieudacznicy z PiS wypija swoje piwo które nawarzyli w Polsce i w Wałbrzychu, a na szczęście polegną za rok całkowicie, ci oszuści. PO i wódz Roman też straci gdy zaczną się podwyżki mediów i spłata długu. RKW istnieje i usłyszycie jeszcze o nich.
~Ungern 26-10-2018 13:25
Panie Plichowski, obowiązująca od 1989r metoda liczenia głosówD'Hondta jest OSZUSTWEM bo UNIEMOŻLIWIA wygranie wyborów mniejszym partiom i umożliwia ciągłe wygrywanie wyborów dwóm dużym partiom. To jest jawne POGWAŁCENIE woli wyborców. Jest to w świetle praw człowieka PRZESTĘPSTWEM i nie ma co szukać wymówek że jest inaczej bo tak jest od dawna. Gdzie indziej tak nie jest.
~RKW 26-10-2018 13:27
Do Trump. A może w tym konkretnym wałbrzyskim wypadku zadziałacie jednak? Chyba że macie układ z miejscowa władzą
~Trump 26-10-2018 14:03
~RKW Czasem jak mówi przysłowie,, ŻE lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć " jest najlepszym wyborem. Przecież PiS, co wszyscy z góry w Wałbrzychu się już ustawili na państwowym czyli naszym. I umieją jak POpaprańcy rozdawać watę cukrową czy kiełbaski dla ludzi. W żadne układy nie wchodzimy z nikim wiec po co te sugestie.
~RKW 26-10-2018 14:21
Ok to już wiem jak wy kontrolujecie te wybory zgodnie z nazwą.. Pytałem o konkretną rzecz nie o PiS czy PO. Następna organizacja traci wiarygodność. Nie mam więcej pytań
~Projekt X 26-10-2018 14:30
Platformiane pachołki !!! Komitet Platformy Obywatelskiej Romana Szełemeja !!! Tak to się naprawdę nazywa !!! Wszystkie te Komitety Wyborcze Wyborców to jeden wielki kłam !!! Pod przykrywką PO i Nowoczenej tfu !!!
~olo 26-10-2018 14:43
A teraz za rok góra dwa zarządca komisaryczny miasta ze względu na zadłużenie
~ 26-10-2018 14:44
Jak przed wyborami trzeba było ciemnocie wcisnąć bezpartyjność, to PAN prezydent dwoił się i troił, żeby w pobliżu jego osoby nie było takich postaci jak pani Mrzygłocka, Leszczyńska. Musiały się po cichu wycofać. Nawet PAN Dworczyk był chwalony. Cel został osiągnięty. Wybory wygrane, co było i tak wiadome od dawna, więc nie powinno to nikogo dziwić. I cóż teraz. Okazuje się, że teraz demokracja chwiejna, że jednak trzeba w najbliższych wyborach głosować oczywiście na PO ( czytaj ciemny ludzie między wierszami).Może tak PAN prezydent przestanie już czarować swoich wyborców tę swoją bezpartyjnością, bo to się robi żałosne.
~wyzwalacz 26-10-2018 15:16
RKW, pełna zgoda ale i tak jesteście naiwni. Jak ,,wybrani" samozwańcy zaczną mieć problemy to media w ich rękach oskarżą choćby Was o szkodnictwo, agenturę i terroryzm aby wskazać winnego. Kto ma władzę i media zawsze obróci kota ogonem. Dlatego sytuacja zaczyna być wyjątkowo niebezpieczna.Dlatego należy znależć sposób na odsunięcie POPIS od władzy albo przeczekać cierpliwie.
~Do chłopaków z pisu 26-10-2018 15:34
Do chłopaków z pisu tylko jedno pytanie - czy pupa już nie piecze? Buahahaha :)))
~Trump 26-10-2018 15:36
~RKW Jak masz takie dane i wiedzę to wskaż którzy to, zajmiemy się tym. WYZWALACZ Po części masz rację.
~Jerzy Jacek Pilchowski 26-10-2018 15:37
~Ungern: Ta metoda liczenia działa na korzyść partii która uzyska najwięcej głosów. Gdy działało to na korzyść PO to głosów sprzeciwu było mało. To znaczy "płakali" tylko działacze bardzo małych partii którzy systematycznie nie mogą się przebić przez 5% próg wyborcze. Można ich rozumieć ale wypada również rozumieć tych którzy nie chcą aby polska scena polityczna była bardzo rozdrobniona.
~do Trumpa 26-10-2018 15:58
Przecież jeszcze przed wyborami pisano o pani Alinie , że mieszka w Szczawnie a pan Mariusz w Strudze oraz podobno w Szczawnie pan G. z Podzamcza. Pytanie czy ktoś coś może jeszcze zrobić i to udowodnic ?
~ 26-10-2018 16:19
Do ~chłopaków z PiSu - piekąca pupa jest charakterystyczna tylko dla takich chłopców z PO jak Ty, ale to już wina twojego tatusia:) buehhehehehehe
~ 26-10-2018 16:34
PISIORY!!!! Ale wy macie kompleksy.Dostaliście bęcki od Wałbrzyszan. Trzeba umieć przegrywać.
~Polewa z matolka 26-10-2018 16:40
Ilu radnych z list PO dostalo sie do rady miaasta??? A ilu radnych PO zasiadzie w radzie miasta?? Czujecie sie oszukani?
~VVV 26-10-2018 17:43
Cała załoga szpitala Sokołowskiego głosowała na Szełemeja! Bo wolą go mieć w ratuszu niż u siebie.
~Ungern 26-10-2018 18:37
Owszem , układ o kupujący władze nie chce zmiany oszukanczego systemu liczenia glosow i rozdrobnienia bo wtedy stracili by możliwość okradania ludzi. Powoływanie się na inne powody jest naiwnośćia i głupota. Jest to układ ze wszech miar bandycki.
~Jerzy Jacek Pilchowski 26-10-2018 21:00
~: Faktycznie. Wałbrzyski PiS bęcki za posiadanie radnych-bezradnych. Wyborcy Szełemeja powinni jednak mieć ostrego kaca. Będą teraz mieli "Wolne Miasto Wałbrzych" - wolne od rządowego i sejmikowego wsparcia. I jeśli chodzi o "sejmikowego" to nie ma znaczenia kto będzie w sejmiku rządził. Nawet jeśli POwcom uda się przeknac "Bezpartyjnych samorządowców" (co jest mało prawdopodobne) to i tak Wałbrzych będzie w malinach gdyż PO ma do Szełemeja wielki o to, że olał PO i startował z własnego komitetu.
~Zawiedziony 26-10-2018 21:22
Z PiS był jeden porządny kandydat ale się nie dostał chociaż niewiele brakowało. A szkoda bo wyróżniał się spośród nich na plus
~ROMUALD 26-10-2018 21:26
Maski opadły. Pan prezydent swoim wystąpieniem w części dotyczącej wyborów do Europarlamentu pokazał że jest aparatczykiem PO już agitujac na rzecz przyszłej kampanii wyborczej. Po co było to ukrywanie przed wyborami samorządowymi? Głosowałem na Pana jako Romana Szełemeja a nie jako na partyjniaka z PO.
~PO to zlo 26-10-2018 21:36
Ta formacja kłamie kłamała i kłamać będzie. By żyło się lepiej ... swoim
~D... 26-10-2018 22:51
PiSdzielce mają w Wałbrzychu 20% wszystkiego, a na forum co najmniej połowę wpisów. Cudowne rozmnożenie, czy może po prostu jeden frustrat pisze podając się za kilka różnych osób? Raczej to drugie - raz z komóry, raz z kablówki, z domu, z roboty... Możliwości jest kilka, a wygląda, że jest nas aż tylu... Chory człowiek...
~Jerzy Jacek Pilchowski 26-10-2018 22:55
Informuje uprzejmie, wszystkich członków i sympatyków PO, że na rozkaz pani minister Anny Zalewskiej pan prezydent Roman Szełemej poparł PiSowskiego kandydata na burmistrza Świebodzić pana Kożuchowicza.
~ 26-10-2018 23:14
Wszystko by było OK, gdybyś Pilchowski nie łgał jak z nut, jak to u pisiorów zwyczajne. Poparł, ale żadnego rozkazu nie było. Ania jest za cienka dla Romana. Nawiasem mówiąc Roman powinien teraz zmienić orientację dla dobra Wałbrzycha. Jako pisior będzie otrzymywał pomoc rządową.
~Jerzy Jacek Pilchowski 26-10-2018 23:53
~: Szełemej bardzo się teraz chce do PiSu przykleić. W efekcie jest tak, że chyba przesadziłem. - Pani minister Anna Zalewska nie musiała nawet mu takiego rozkazu wydawać. Wystarczyło, że na niego zimno popatrzyła i już sam z siebie wiedział, że ma się skulić i zaszczekać.
~Ungern 27-10-2018 1:33
Skoro Szela miałby się klei z PiSuarem to po co deklaruje wierność UE?Mi się widzi że gra on dlugofalowo czyli na federalizacje Polski.Już teraz mu niepotrzebna pomoc finansowa PiS tylko deale z UE.A UE jest to machina niemiecka.Dopowiedzcie sobie ciąg dalszy tych podchodów i skutki finansowe dla osób narodowości polskiej zajmującej nieruchomości poniemieckie.Auf wiedersehen wieder in Reich
~Piotra 27-10-2018 7:27
Nie zgadzam się z Pilichowskim ale z tym poparciem dla Kozuchowicza to ma racje Platformo otwórz oczy i skończą dawać się robić w jajo przez największego zadluzacza gmin w Polsce . Zdejmij z siebie ten balast ! Marzy mu się teraz UE a może to plan doktorka żeby dla Wałbrzycha teraz do Parlamentu Europejskiego wystartować a do miasta komisarza zaprosić . Platformo otwórz oczy !
~real 27-10-2018 8:45
Nudniejszej Rady Miejskiej nie było w historii miasta Wałbrzycha. Wszyscy będą klikać ZA a tylko 5 pisowców bedzie klikac NIE. Uchwalać bedzie moze prezydent co mu tylko do głowy wpadnie. Rosiakowa nawet sie sprzedała za stołek ? Koniec świata !! a durnym wyborcom to nie przeszkadzało.
~ 27-10-2018 9:46
Widzisz, jak kręcisz, Pilchowski? Najpierw piszesz o rozkazie, teraz bredzisz o zimnym spojrzeniu. Takim ludziom jak ty nie można ufać, a co dopiero się z nimi układać. Jesteście kwintesencją zła, obłudy i fałszu. Najgorsze jest to, że oszukujecie już nawet swoich. Jeden mój znajomy, który startował na radnego z ramienia PIS wygadał się nawet, jaki ma program. Otóż wyobraź sobie, że powiedział m.in. że jako radny będzie walczył o przywrócenie handlowych niedziel ! Czaisz? Nie dość, że mu się rada miasta pomerdała z sejmem, to jeszcze program ma zupełnie rozbieżny z linią partii. To są właśnie wasze elity. Byle do władzy, byle oszukać elektorat i na dokładkę jeszcze swoich kolegów.
~wyzwalacz 27-10-2018 9:52
Taki właśnie jest PiS, partia fałszu i zdrady. Według Eurostatu Polska wydała najwięcej pozwoleń na pobyt uchodzcom, nawet oficjalne portale o tym trąbią. A dranie puszczają spoty wyborcze o niewpuszczaniu. Oszusci i jeszcze raz oszusci.
~Jerzy Jacek Pilchowski 27-10-2018 10:58
~Piotra: Jest tak, że ja (jako "żelazny elektorat PiSu") staram się Szełemejowi dokuczać. Równocześnie, ja go w pewien sposób "lubię" gdyż patrząc na to co robi trudno jest nie czuć sympatii do faceta który stosując POwskie zasady robi POwski elektorat w konia. Jest to możliwe gdyż z tym "otwórz oczy" to pojechał pan ostro po bandzie. Ogromnej większości POwskiego elektoratu otwarcie oczu nic nie pomoże gdyż ma "klapki na oczach". A POwskich "aktywistów" interesuje tylko to co widzą we własnych portfelach.
~Bogdan Walczak 27-10-2018 17:29
Panie Szełemej to na pewno nie jest święto wszystkich Wałbrzyszan. Dobrze że Pan wymienił komu należy dziękować .Jest Pan największym pracodawcą dlatego wykonali rozkaz. A dlaczego nie wymienił Pan że Pana poparli zwolennicy PIS u. Przecież Pan Bartolik był 8 lat wiceprezydentem miasta Wałbrzycha. W Wałbrzychu była otwarta a teraz pod stołem koalicja PO i PiS. Pani Rosiak też była w koalicji za pierwszych 4 lat Pana Piotra Kruczkowskiego. Tak naprawdę w Wałbrzychu została otworzona Puszka Pandory. Ale poczekamy pożyjemy przy takiej opiece medycznej i szpitalu w Wałbrzychu Ci seniorzy za 2 lata odejdą i za te działania będą odpowiadać młodzi i Ci co Pana popierali A kiedy Pan odkryje tajemnice że startuje do Europarlamentu a może się mylę ? I czy z tego powodu Rząd nie wprowadza zarząd komisaryczny ? A co na to Wicewojewoda kiedyś był z Wałbrzycha a teraz podobno z Zagórza Śląskiego ? Panie Szełemej jest Pan tylko dobrym graczem ale bezwzględnym człowiekiem. ŻYCIE TO NIE GRA. Gratuluję tym wszystkim którym tak się teraz podoba Wałbrzych bez zakładów pracy bez małej przedsiębiorczości a jedynym miejsce spotkań ma być jak każe prezydent Stara Kopalnia i Awapar. Jak zostanie wprowadzona w końcu ustawa o nieisnieniu obowiązku zameldowania stałego to dopiero wtedy okaże się ilu jest wyborców uprawnionych do głosowania w Wałbrzychu.
~Ungern 28-10-2018 10:33
?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group