Niedziela, 17 października
Imieniny: Małgorzaty, Wiktora
Czytających: 2988
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Spotkanie wigilijne odbyło się w wałbrzyskiej komendzie

Wtorek, 18 grudnia 2018, 14:37
Aktualizacja: 15:15
Autor: red
Wałbrzych: Spotkanie wigilijne odbyło się w wałbrzyskiej komendzie
Fot. KMP Wałbrzych
Dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyło się spotkanie wigilijne, podczas którego policjanci wraz z zaproszonymi gośćmi przełamali się opłatkiem, życząc sobie pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2019 roku.

Podczas uroczystości wigilijnej życzenia funkcjonariuszom i pracownikom Policji, zaproszonym samorządowcom oraz wszystkim gościom złożył pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzych, kom. Krzysztof Lewandowski.
- W tym wyjątkowym dniu pragnę podziękować Państwu za trud, który codziennie wkładacie w realizowanie naszej wspólnej misji, za profesjonalizm, szybkość działania, skuteczność i empatię w kontaktach z osobami w najróżniejszych trudnych, życiowych sytuacjach. Chciałbym również Państwu życzyć, aby Święta były dla Państwa czasem wytchnienia od codziennych obowiązków, abyście mogli się Państwo nimi cieszyć z rodziną, przyjaciółmi w zdrowiu i spokoju - mówi komendant.

Swoje życzenia wszelkiej pomyślności w imieniu zaproszonych gości przekazali również Wicewojewoda Dolnośląski Kamil Zieliński, Zastępca Prezydenta Wałbrzycha Sylwia Bielawska oraz dotychczasowy wiceprezydent naszego miasta Zygmunt Nowaczyk.

Po wysłuchaniu słów Ewangelii odczytanej przez Księdza Kapelana Jacka Biernackiego, błogosławieństwie Biskupa Diecezji Świdnickiej Jego Ekscelencji Księdza Ignacego Deca wszyscy zgromadzeni przełamali się opłatkiem. Spotkanie uwiecznił występ artystyczny dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 17 w Wałbrzychu. Najmłodsi w ramach podziękowań za wspaniały pokaz swoich umiejętności muzycznych otrzymali oczywiście paczki ze słodkościami. Na zakończenie uroczystości zaproszeni goście uczestniczyli we wspólnej Wieczerzy Wigilijnej.

Twoja reakcja na artykuł?

4
20%
Cieszy
1
5%
Hahaha
1
5%
Nudzi
1
5%
Smuci
3
15%
Złości
10
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group